.

Buster XL 2021 Q Edition kateris

 
42 500,00 €
Su PVM
Yamaha F115DETX

Naujasis „Buster XL“ yra jaudinantis jausmo ir jautrumo derinys. Šis ilgalaikis „Buster“ kolekcijos numylėtinis turi visiškai atnaujintą 2020 metų sezono kūno geometriją. Dėl šio pakeitimo indo linijos yra aptakios ir modernios, o jo profilis yra galingesnis. Naujasis „Buster XL“ yra jūsų pasirinkimas ramiai vasarai ir ankstyvoms žvejybos kelionėms. Tai jūsų patikimas partneris kelionėms į kotedžą bet kokiu oru.

„Buster XL“ vairo reakcija yra lengva ir tiksli. Laivas greitai reaguoja į droselį ir jį lengva valdyti tiek sporto renginiuose, tiek esant žvarbesniam orui. Laive yra tvirtos, reguliuojamos sėdynės su alkūnės ir kojų atramomis konsolėje, kad operatorius ir bendradarbis galėtų optimaliai vairuoti. Dėka detalių, kurios padidina valties stabilumą ir valdomumą, „Buster XL“ sukurtas norint pasimėgauti plaukiojimu laivu ir išryškinti paprastų dalykų grožį.

Naujas „Buster XL“ dizainas yra stebėtinai erdvus. „Buster XL“ gale yra daugiau vietos kojoms. Naujas, tolygus maudymosi platformų dizainas palengvina judėjimą tarp valties ir paplūdimio. Kitos praktinės detalės: sausų laikymo skyriai konsolėse, aliuminio danga ir stikliniai priekiniai stiklai, kurių priedu yra priekinės priekinės stiklo angos. „Buster XL“ universalumas atkreipia dėmesį ir kviečia praleisti vasarą ant vandens.

Susijusios prekės