.

Gamintojo Yamarin Cross prekių sąrašas

34 900,00 €
47 200,00 €
56 100,00 €
59 900,00 €
93 500,00 €

Naudodami Cross 54 Bow Rider galite mėgautis plaukiojimu valtimi su visa šeima. Laivas yra labai stabilus dėl savo dydžio, elgiasi nuspėjamai ir suteikia malonią vairavimo patirtį. Aukšti turėklai ir bortai užtikrina saugumą judant valties viduje. Atvira sėdimoji vieta taip pat yra gerai apsaugota, todėl net mažiausi šeimos keleiviai yra apsaugoti nuo vėjo ir vandens purslų. Galite visiškai pasikliauti Cross 54 BR ir susitelkti tik į plaukiojimą valtimi.

34 900,00 €

Ar jums patinka lengvai ir be pastangų mėgautis mažais gyvenimo dalykais? Būtent tai jums siūlo stilingasis Cross 57 Bow Rider. Šia valtimi lengva naudotis, nepamirštant kokybės ir elegancijos. Tvirtas aliuminis korpusas kartu su patogiu stiklo pluošto korpusu sukuria patvarią ir stilingą išvaizdą. Laivas turi patogią atvirą erdvę, kurioje yra apsaugotos ir malonios vietos šešiems keleiviams, todėl keliauti visada malonu. Cross 57 BR visada padaro plaukimą valtimi prieinamą ir nesudėtingą, leisdama į jūsų gyvenimą įnešti mažų džiaugsmų.

47 200,00 €

Cross 62 BR yra sukurtas taip, kad su visa šeima mėgautųsi tobulomis vasaros dienomis. Ši septynių žmonių valtis yra labai praktiška, todėl ekskursijas, pavyzdžiui, į natūralius uostus, padaryti lengva ir be streso. Lengvai pasiekiamas laivas ir aiškūs laipteliai leidžia saugiai įlipti į valtį. Tvirti ir aukšti laivapriekio bėgiai papildo valties saugumo ypatybes ir yra praktiški švartuojantis. Šios funkcijos užtikrina, kad turėsite laiko mėgautis plaukiojimu valtimi!

56 100,00 €

Cross 64 Bow Rider tinka bet kuriai akimirkai. Valtis siūlo didesnės, lengviau valdomo dydžio valties ypatybes, todėl ekskursijos tiek arti, tiek tolimos yra sėkmingos. Dėl erdvaus išplanavimo kateris gali plukdyti iki 8 keleivių. Paminkštinta "U" formos sofa gale taip pat garantuoja papildomą komfortą keliaujant. Galite saugiai išvykti iš miesto pasimėgauti gamta ir atsipalaiduoti po įtemptos savaitės.

59 900,00 €

Cross 75 Bow Rider yra greito tempo Premium klasės valtis, kuri suteikia visišką laisvę kiekvienai akimirkai, praleistai ant vandens. Su šiuo laivu stilingai ir patogiai galėsite važiuoti tiek į darbą ir atgal, tiek į ilgesnes keliones. Taip pat nėra jokių kompromisų dėl kokybės ar ilgaamžiškumo, nes tvirtas aliuminio korpusas ir patogus stiklo pluošto denis kartu sudaro stilingą ir tvirtą derinį. Tai suteikia galimybę nerūpestingai praleisti laisvalaikį.

93 500,00 €