.

Gamintojo Yamaha prekių sąrašas

5 350,00 €
26 550,00 €
10 790,00 €

iš dešinės nuo vienos dienos R serijos supersport modeliai buvo suprojektuoti ir pastatyti naudojant "ne kompromisinę" filosofiją. Jis prasidėjo su originaliu R1 prieš du dešimtmečius. Šis dviratis pakeitė dalykus amžinai. Ir nuo to laiko, nuo tada Yamaha niekada nebijo pristatyti aukštos kokybės lenktynių technologijų gatvėje, manydami, kad kiekvienas vairuotojas turėtų turėti galimybę patirti MotoGP įkvėptą technologiją kiekvienoje kategorijoje nuo 125cc iki 1000cc.

5 350,00 €

r Istorija. Jūsų ateitis.

Jūsų visa motociklų karjera pastatė iki šio momento. Ir su R1m galite būti tikri, kad jūs turite turėję labiausiai pažangiausią Yamaha gamybos takelio dviračiu visą laiką. Pažvelkite į daugiau aerodinaminės M1 įkvėpimo anglies kėbulo ir aišku, kad ši lenktynių sutelkta motociklas yra pastatytas kaip niekas kitas.

Atsisiųsti informacinį lapą

26 550,00 €

XSR900 yra tikras sandoris. Įspūdinga jodinėjimo patirtis, pristatyta pažangiausia technologija ir įtakoja neprilygstamas lenktynių paveldas. Geriausias "Yamaha" nauja inžinerija yra suvynioti į retro dizainą, pagerbiant amžinąjį>

Atsisiųsti informacinį lapą

10 790,00 €

V6 modelis apima kintamąjį skirstomojo veleno laiko (VCT) technologiją kaip standartą, stiprus našumas tiesiai per galios juostą, kuri puikiai suderina degalų ir oro mišinį cilindruose. Tai reiškia, kad gausite pastovią, širdies siurbimo sukimo momentą nuo nulio iki viršutinio greičio.

0,00 €