.

Gamintojo FINNMASTER prekių sąrašas

"Finnmaster Pilot 6" YRA stilings, modernus ir protegas laivas su kajutėmis, Puikiai Tinkantis, Pavyzdžiui, Savaitgalio ir Žvejybos Laivams. ŠI MORIINĖ VALTILO SIŪLO STABILIĄ IR SAUGIĄ KELIONę TIEK Vidaus vandenys, kištuką jūro, NES Tvirtas Valties Korpusas Nepriekaižsštingai Veikia tinklas net ir garanttuoja puikų našumą Bei Vairavimo patį. Didelių langų DĖKA VAIRINĖ YRA ŠVIESI, O MATOMUMAS Visonis Kryptimis YRA Puikus. Didelėje ĮRANGOJE YRA JAUKUS VALGOMOJO KOMPLEKTAS SU TIKMEDŽIO STALU, MIGAMOSIOS VIETOS DVIEM SUAUGUSIEMS, SALČIŲ ŠALDYTUVAS IR 10 LITRŲ SUSTLĖGO VANDENS SISTA. DĖLAIJIMO IŠDĖSTYMO LENGVA IR SAUGU JUDĖTI. Funkcinės ATVIRO DENIO ZONOS TIES Laivagaliu ir laiveapriekių yra idealas, PVz., Krovinams vežtai.

52 742,00 €

YRA stilingai, modernus ir protegas laivas su kajutėmis, puKių tinantis, pavyzdžiui, savaitgalio ir žalinybos laivams. ŠI MORIINĖ VALTILO SIŪLO STABILIĄ IR SAUGIĄ KELIONę TIEK Vidaus vandenys, kištuką jūro, NES Tvirtas Valties Korpusas Nepriekaižsštingai Veikia tinklas net ir garanttuoja puikų našumą Bei Vairavimo patį. Didelių langų DĖKA VAIRINĖ YRA ŠVIESI, O MATOMUMAS Visonis Kryptimis YRA Puikus. Didelėje ĮRANGOJE YRA JAUKUS VALGOMOJO KOMPLEKTAS SU TIKMEDŽIO STALU, MIGAMOSIOS VIETOS DVIEM SUAUGUSIEMS, SALČIŲ ŠALDYTUVAS IR 10 LITRŲ SUSTLĖGO VANDENS SISTA. DĖLAIJIMO IŠDĖSTYMO LENGVA IR SAUGU JUDĖTI. Funkcinės ATVIRO DENIO ZONOS TIES LAIVAGALIU IR LAIVAPRIEKIU YRA IDEALIOS, PVZ., KROVINIAMS VEŽTI.

107 338,00 €

The "FinnMaster Pilot 8" yra didžiausia salono valtis - tikrasis daugiafunkcinis valtis. Nesvarbu, ar ieškote suv valties, žvejybos valtis arba savaitgalio valtis, kur visa šeima gali likti naktį - tai tik tinkama motoriniai valtys už jus. Laivo pertvarkytas išplėstinis stogas užtikrina apsaugą nuo lietaus ir saulės spindulių tiems, kurie gyvena AFT denyje. Erdvus vairininkas turi didelį pilno pločio stoglangį ir keturių asmenų dinete, ir gerai įrengtas virtuvinis patogiai kelionės komfortui. Per priekį kabina, rasite daug saugojimo vietos, taip pat didelio, atskirų tualeto ir miega krantinės keturiems suaugusiems. Laivas turi įvairiapusišką ir išsamią standartinę įrangą, kuri apima, pvz., Yamaha visiškai elektrinį vairavimą ir papildomą "Yamaha Autopilot" ir "Joystick Control".

202 967,00 €

kartais , Jaučiasi gerai, kad tai būtų lengva sau. Finnmaster R5 yra tada laivas jums. Šis modelis yra universalus ir funkcijos taip pat gerai sujungia keliones ir transportavimą į vasaros namelį kaip nepamirštamų vasaros dienų archipelagoje. Mūsų "Smart Design Concept" dėka "FinnMaster R5" taip pat yra labai paprasta naudoti, o tai reiškia, kad visa šeima gali mėgautis visais nuo greito vandens sporto iki švelnių maudymosi kelionių neištirtų natūralių uostų.

27 567,00 €

The Naujas "FinnMaster R6" yra universalus lankas, skirtas saulėtoms vasaros dienoms. Šis valtis idealiai tinka dienos kruizai, vandens sportas, transportas arba kitų tikslų skaičius, kad galėtų mėgautis dieną jūroje. R6 yra lengva judėti, ir siūlo daug patogių sėdimų vietų, arba ant didelio u-sofos kabinos, arba į lankas. Užpildo pagalvėlės leidžia suformuoti abiem šių sėdimųjų grupių saulėlydžio. Vandens slidžių svirtimis yra daug saugojimo vietos ir daug protingų detalių, leidžiančių lengvai ir saugiai valdyti visą šeimą. "FinnMaster R6" yra puikus valtis, leidžiantis pabėgti nuo kasdienio gyvenimo.

36 877,00 €

Finnmaster S5 yra puikus laisvalaikio valtis, ir tai yra išskirtinai patogu, kaip transporto valtis. Kadangi "FinnMaster S5" yra įrengta žingsniai tiek lanku, tiek laivagalyje, taip pat ant šonų tai lengva visai šeimai žengti laive. "Smart Fender" laikiklis į lanką reiškia, kad sparnai gali būti greitai laikomi kuo greičiau. Be abejo, geriausias dalykas apie "FinnMaster S5" yra didelė vairo konsolė. Nuo to laiko jūs turite pilną matomumą, kai jūs ir jūsų keleiviai sėdi patogiai apsaugoti nuo vėjo.

24 590,00 €

finnmaster s6 yra puikus derinys tarp sportinių ir naujoviškų detalių. Šis valtis leidžia jums visiškai mėgautis vasaros dieną, dėka daug vietų ir lengvai konvertuojamo saulės denio į lanką. Platus vairas su supaprastinta priekinio stiklo garantuoja apsaugą nuo vėjo net dideliu greičiu. Mes prižiūrėjome valtį su daugybe pažangių detalių, kaip ir keletas įlaipinimo priemonių, kad būtų lengviau ateiti į laivo, sparnų krepšelio išlaikyti sparnus vietoje ir daug saugojimo vietos, kad galėtumėte pakuoti viską, ko jums reikia už dienos kelionę . Šviesa iš LED žibintų lanku bus nukreipti į begalinius nuotykius jūroje.

30 830,00 €

The Naujas "FinnMaster T6" yra aiškiai toks gražus, linksmas ir praktiškas kaip didžiųjų seserų T-serijoje. Bet T6 gausite daugiau valčių mažesniu dydžiu. Tai universalus su kabinos sofos sėdynės net didelę grupę ir ji gali būti lengvai paverčiama į patogų saulėtekio tų saulėtų dienų. Trumpas lankas, stilingas korpuso grafika ir šiuolaikiniai LED prijungimo žibintai baigia bendrą sportinį įspūdį. Tvirtas korpusas garantuoja puikų manevringumą universaliam ir saugiam plaukiojimui.

40 447,00 €

Sveiki atvykę į laivų nuosavybės ateitį! "FinnMaster T7" rodo kelią su savo supaprastintu korpusu ir naujoviškais LED prijungimo žibintais ant lanko. "FinnMaster T7" yra visiškai unikalus, puikus susitikimas tarp šiuolaikinių geriausių dizaino ir praktinių detalių. Mes įtraukėme viską čia, nuo sporto išvaizdos su greitu simboliu jaukiu komfortu visai šeimai. Tai reiškia, kad mūsų protingo dizaino koncepcijos dėka mes suteikėme galimybę visai šeimai atsipalaiduoti kartu su "Teak" stalo ar saulės lovos, kurią lengva konvertuoti, kai jis yra toks karštas gauna per dieną. Taip pat yra daug vietos praleisti naktį į lanką, kuriame yra didelė dvigulė lova ir tualetas.

96 605,00 €

kartais , jūs neturėtumėte kompromiso. Jūsų valtis gali būti sportiškas ir patogus tuo pačiu metu. Dėl šios priežasties mes nieko nepaliko, kai sukūrėme FinMaster T-serijos pasididžiavimą - Finnmaster T8. Šis prabangus valtis sujungia unikalius vairavimo funkcijas, mūsų išskirtiniai protingi dizaino sprendimai ir tiesiog geriausios medžiagos. Mes subūrėme dešimtmečius know-how sukurti nepriekaištingą modelį tiems, kurie nori geriausio. Šis apdovanojimų pelnęs ir universalus dienos kruizininkas leidžia jums eiti nuo vakarienės su visa šeima greitai ir lengvai transformuoti valgomojo erdvę į vieną iš gražiausių uosto saulės. Kai saulė pagaliau nustatė, visa šeima gali praleisti naktį didelėje salone, kuri yra įrengta atskiras tualetas.

141 495,00 €

Iki Derinant galią, erdvę ir aistra, nauja pavyzdinė T serijos, FinnMaster T9 prideda nepasiekiamas švino, saugos ir neprilygstamas valymo būdas

249 172,00 €