.

Gamintojo FINNMASTER prekių sąrašas

Finnmaster Pilot 6 yra stilingas, modernus ir protingas kateris, puikiai tinkantis, pvz., savaitgalio laivui ir žvejybos laivui. Šis motorinis kateris siūlo stabilų ir saugų plaukiojimą tiek vidaus vandenyse, tiek jūroje, nes tvirtas valties korpusas nepriekaištingai veikia net sudėtingomis sąlygomis ir garantuoja puikų našumą bei vairavimo patirtį. Dėl didelių langų vairinė yra šviesi, o matomumas į visas puses puikus. Į gausią įrangą įeina jaukus valgomojo komplektas su tikmedžio stalu, miegamos vietos dviem suaugusiems, o virtuvėje galima įrengti viryklę, stalčių šaldytuvą. Dėl nuoseklaus išdėstymo valtyje judėti lengva ir saugu. Funkcionalios atviro denio zonos laivagalyje idealiai tinka, pvz., kroviniams vežti

52 742,00 €

Kaip sako jo pavadinimas, „Pilot 7 Weekend“ yra tobulas laivas... na, savaitgaliui. Taigi, kai planuojate ilgesnę nei dienos kelionę, tai bus labai patogus  laivas.

107 338,00 €

„Pilot 8“ yra didžiausias mūsų kajutė. Daugiafunkcinis, įvairios paskirties modelis, sukurtas be kompromisų, ilgam gyvenimui jūroje. Žvejybos žygis? Savaitgalio šeimos atostogos? Naktinė kelionė? Puikus pasirinkimas!

202 967,00 €

Kartais būna gera, kai nori viską palengvinti. Tuomet Finnmaster R5 yra skirtas jums. Dėl mūsų išmaniojo dizaino koncepcijos Finnmaster R5 taip pat labai paprasta naudoti, o tai reiškia, kad visa šeima gali mėgautis viskuo – nuo greito vandens sporto iki švelnių maudymosi kelionių neištirtuose gamtos uostuose.

27 567,00 €

Naujas "FinnMaster R6"    kateris skirtas saulėtoms vasaros dienoms. Šis kateris  idealiai tinka dienos kruizui, vandens sportui, kad galėtų mėgautis dieną jūroje. R6 yra lengvas judėti, ir siūlo daug patogių sėdimų vietų. "FinnMaster R6" yra puikus kateris , leidžiantis pabėgti nuo kasdienio gyvenimo.

36 877,00 €

Finnmaster S5 yra puikus laisvalaikio kateris, ir tai yra su  išskirtiniu patogumu, kaip transportinė  valtis. Geriausias dalykas apie "FinnMaster S5" yra didelė vairo konsolė. Nuo to laiko jūs turite pilną matomumą, kai jūs ir jūsų keleiviai sėdi patogiai apsaugoti nuo vėjo.

24 590,00 €

finnmaster s6 yra puikus derinys tarp sportinių ir naujoviškų detalių. Šis valtis leidžia jums visiškai mėgautis vasaros dieną, dėka daug vietų ir lengvai konvertuojamo saulės denio į lanką. Platus vairas su supaprastinta priekinio stiklo garantuoja apsaugą nuo vėjo net dideliu greičiu. Mes prižiūrėjome valtį su daugybe pažangių detalių, kaip ir keletas įlaipinimo priemonių, kad būtų lengviau ateiti į laivo, sparnų krepšelio išlaikyti sparnus vietoje ir daug saugojimo vietos, kad galėtumėte pakuoti viską, ko jums reikia už dienos kelionę . Šviesa iš LED žibintų lanku bus nukreipti į begalinius nuotykius jūroje.

30 830,00 €

„Finnmaster T6 Day Cruiser“ yra neabejotinai toks pat gražus, praktiškas, kaip ir jo didžiosios seserys T serijoje. Tačiau T6 rasite daugiau mažesnio dydžio valties. Jis yra universalus su kabinos sofa, skirta sėdėti net didelei grupei, ir ją galima lengvai paversti patogia deginimosi terasa toms saulėtoms dienoms. Trumpas lankas, stilinga korpuso grafika ir modernūs LED prijungimo žibintai užbaigia bendrą sportinį įspūdį. Tvirtas korpusas garantuoja puikų manevringumą universaliam ir saugiam plaukiojimui.

40 447,00 €

Mums patinka manyti, kad Finnmaster T7 yra beveik unikalus – tobulas modernaus dizaino ir tikro praktiškumo derinys, sukūręs greitą ir sportišką dienos valtį, puikiai tinkančią ir šeimos pramogoms.

96 605,00 €

„Finnmaster“ labai didžiuojamės savo apdovanojimus pelniusiu T8. Jis sujungia daugybę unikalių vairavimo funkcijų, mūsų pažangiausius išmaniojo dizaino sprendimus ir tiesiog geriausias medžiagas iš viso pasaulio. Nemanome, kad jums reikia eiti į kompromisus, o su T8 jums nereikia, nes jis yra stilingas, sportiškas ir jaudinantis, tačiau patogus ir prabangus – viskas tuo pačiu metu.

141 495,00 €

Sujungdamas galią, erdvę ir aistrą, naujasis T serijos flagmanas „Finnmaster T9“ prideda nepasiekiamą pranašumą, saugumą ir neprilygstamą plaukiojimą valtimi.

Šis erdvus dieninis kreiseris puikiai tinka aktyviam valties savininkui. Didelėje kabinoje yra daug vietos kelioms veikloms; vandens sportas, bendravimas, pietūs, o apatiniame denyje galėsite nakvoti kuo patogiau.

„Finnmaster T9“ buvo sukurtas šiandienos laivininkams su ateities sprendimais. Sudėtinga navigacijos sistema garantuoja beveik neribotas plėtros galimybes. Dėl ergonomiškų vairavimo savybių atvykimas į paskirties vietą yra antraeilis. Įlipkite į laivą ir laisvas laikas prasideda.

249 172,00 €