.

Console

Aktyvūs filtrai

38 274,72 €
98 946,47 €
50 000,00 €
50 000,00 €
50 000,00 €
16 267,24 €
19 604,42 €
32 192,05 €

Finnmaster S5 yra puikus laisvalaikio valtis, ir tai yra išskirtinai patogu, kaip transporto valtis. Kadangi "FinnMaster S5" yra įrengta žingsniai tiek lanku, tiek laivagalyje, taip pat ant šonų tai lengva visai šeimai žengti laive. "Smart Fender" laikiklis į lanką reiškia, kad sparnai gali būti greitai laikomi kuo greičiau. Be abejo, geriausias dalykas apie "FinnMaster S5" yra didelė vairo konsolė. Nuo to laiko jūs turite pilną matomumą, kai jūs ir jūsų keleiviai sėdi patogiai apsaugoti nuo vėjo.

38 274,72 €

finnmaster s6 yra puikus derinys tarp sportinių ir naujoviškų detalių. Šis valtis leidžia jums visiškai mėgautis vasaros dieną, dėka daug vietų ir lengvai konvertuojamo saulės denio į lanką. Platus vairas su supaprastinta priekinio stiklo garantuoja apsaugą nuo vėjo net dideliu greičiu. Mes prižiūrėjome valtį su daugybe pažangių detalių, kaip ir keletas įlaipinimo priemonių, kad būtų lengviau ateiti į laivo, sparnų krepšelio išlaikyti sparnus vietoje ir daug saugojimo vietos, kad galėtumėte pakuoti viską, ko jums reikia už dienos kelionę . Šviesa iš LED žibintų lanku bus nukreipti į begalinius nuotykius jūroje.

98 946,47 €

laimėjo didelių tvarkymo ir funkcionalumo derinys

Yamarin 46 SC yra funkcinis valtis su puikiu tvarkymu, kuris garantuoja sklandų keliones - nepriklausomai nuo oro sąlygų. Su gerai suprojektuotais erdvės sprendimais ir didele saugykla, erdvus atviras lankas 46 SC sukuria idealų kompanioną greito vasaros keliones iš vandens.

50 000,00 €

patogus atviras valtis įvairiems reikmėms

Yamarin 56 SC yra patogus, atviras valtis, skirtas universaliam veiklai. Per dieną kruizai, lentelė gali būti nustatyta laivo sėdimosios grupės viduryje maitinimui. Dėl to 56 SC puiki vieta mėgautis vasaros dienomis, su papildomu saulės deniu ir čiužiniu. Didelė šoninė konsolė suteikia didelę apsaugą, taip pat gerą matomumą, o laivo lankas turi didelę pakrovimo vietą.

50 000,00 €

Erdvus centras-konsolės valtis trumpiems ryšiams ir žvejybai

Yamarin 61 CC yra centrinis konsolės valtis, kuris gali dirbti net šiurkščiavę jūrą. Dėl savo praktinių interjero, yra daug erdvės aplink konsolę, kuri leidžia judėti aplink ir prijungti valtį lengva. 61cc tvirta konstrukcija ir giliai V-apačia daro plaukiojančią ir patogią bet kokį orą - kurti fantastišką pasirinkimą tiek kelionės ar žvejybos tikslais.

50 000,00 €

Šis paprastas naudojimas, daugiafunkcinis valtis su didelėmis pusėmis ir giliai V korpuso veikia sklandžiai ir saugiai visomis sąlygomis ir yra idealus kaip vasaros kotedžo valtis, žvejybai arba kruizai.

įrašo modelis, kuris sukelia didelę AMT kokybę į 4,5 metrų>

16 267,24 €

prabanga ir komfortas su mažesniu kainų žyma yra tai, kas yra 160 r. Tai stabilus konsolės valtis, skirtas naudoti tiek vasaros namuose, žvejybai ir trumpesniam laisvalaikio kelionėms - yra beveik nieko, ką šis erdvus 4,7 metrų valtis negali padaryti.

Ypač erdvus jo dydis>

19 604,42 €

190 R yra puikus kompanionas tiek dienos kruizai, prieigos plaukimui ar žvejybai. Stilingas dizainas daro AMT 190 r akių gaudytojas uoste.

190 R centro konsolė yra paprasta ir smagu vairuoti net šiurkščiu vandenyse. Sklandžiai veikia korpusas suteikia laivo puikų našumą ir mažą degalų sąnaudas. Didelė konsolė apsaugo nuo vėjo ir vandens, leidžianti puikiai matomai visomis kryptimis, ir vairavimas yra lengvas ir saugus nuolatinėje padėtyje. Pasivaikščiojimas aplink išdėstymą daro jį labai paprasta ir saugu judėti ant laivo, ant vandens, kai prijungimas arba žvejyba.

IMT 190 R yra įmanoma pasirinkti su stiklo pluoštu arba aliuminio korpusu. Aliuminio korpusas parduodamas kaip papildomas priedas.

32 192,05 €