.

Gamintojo Husky prekių sąrašas

26 395,00 €
37 375,00 €
44 008,00 €
70 248,00 €

aliuminio valtis

Husky R5 aliuminio laive mes supakavome visus esminius laivu, reikalingus šonui, jums reikia dienos ant jūros. Mūsų prekių ženklai, pvz., Puikūs įlaipinimo žingsniai, aukštos laisvos lentos, praktiniai sparnų krepšiai, daugybė saugojimo vietos ir tvirto aliuminio yra šiame aliuminio valtyje. "Husky R5" aliuminio valtis turi atvirą "Foredeck", kuris yra puikus, kai reikia pakuoti viską, ko reikia ilgą savaitgalį vasaros kotedže, arba jei norite žvejoti. Didelis priekinis stiklas ir patogūs jūros sėdynės kartu su "Comfy" "Aft Sofa" garantuoja, kad visi keleiviai turės malonų kelionę net ir neapdorotose "Weathers". "Husky R5 aliuminio valtis yra vienodai praktiškas, nes lengva prižiūrėti ir bus puikus ir universalus partneris.

26 395,00 €

aliuminio valtis

Husky R6 aliuminio valtis turi netikėtą naudojimo sričių skaičių. Su savo aštrių tinkamumo turberallytums ir stabilaus ir tvirto aliuminio korpuso, Husky R6 aliuminio valtis bus išplėsti savo valčių sezoną kelis mėnesius. "Husky R6" aliuminio valtis yra gerai tinka jums, kurie eina į savo laisvalaikio namus, žvejybą arba jei jums reikia judrios valties transportavimui su dideliu krovimo patalpa. Su tobulais įlaipinimo etapais, aukšta laisva lenta, atvira "Foredeck" ir didelės priekinio stiklo, visa šeima gali prisijungti prie naujų nuotykių jūroje. Kartu su naujausia aliuminio valčių technologija, "Smart Stowage" kambarys prie konsolės, patogios sėdynės ir aliuminio denio, kuris yra vienodai praktiškas, nes jį lengva prižiūrėti.

37 375,00 €

aliuminio valtis

IT niekada nebuvo lengviau tyrinėti skerries kaip su Husky R7 aliuminio valtimi, kuris yra tylus ir stabilus. Husky R7 aliuminio valtyje gausite universalų lanką, kur visi jūsų keleiviai yra saugiai apsaugoti nuo didelio priekinio stiklo. Tvirtas aliuminio korpusas stovi net šiurkščiavilnių jūrų ir tuo atveju, kai oras tampa, baldakimu yra lengvai pasiekiamas - kai tik jis prasideda pūtimo. Su atviru "Foredeck" su savo "Smart Fender Storage", patogiomis kėdėmis ir turtinga U formos sofa, kuri lengvai paverčiama į saulės denį, HUSKY R7 aliuminio valtis yra tiesiog puikus valtis praleisti dieną jūroje - su visa šeima .

44 008,00 €

aliuminio valtis

Husky R8 yra gerai pastatytas aliuminio valtis, kuris yra vienodai judrus kaip paruoštas komfortui. Dėl gerai suprojektuotos aliuminio korpuso, husky R8 trunka šiurkštus jūrą judriai ir lengvai manevrintame būdu. Šiame aliuminio valtyje yra akivaizdžiai pastebima, kai reguliuojamos jūros sėdynės užtikrina, kad vairuotojas ir keleiviai sėdi ergonomiškai ir patogiai - visų rūšių orui. Priešingai, yra L formos sofa, kuri prisideda prie didelio komforto jūsų keleiviams. Aukštos priekinis stiklas apsaugo visus jūsų keleivius ir sėdi patogiai ir saugiai į didelę U formos sofą į AFT. Erdvė, kuri taip pat gali būti konvertuojama į didelį saulės denį, kai oras leidžia.

70 248,00 €