.

Miesto

Aktyvūs filtrai

3 855,00 €
15 620,00 €
9 030,00 €

Atėjo laikas iš naujo apsvarstyti judėjimo mieste būdą, o NMAX 125 yra Yamaha asmeninio naujo mobilumo vizija. Varomas gyvo ir ekonomiško Blue Core 125cc EURO5 variklio, galinčio nuvažiuoti apie 300 km su degalų baku, šis lengvai važinėjantis motoroleris pasižymi aukščiausios kokybės apdaila ir aukštomis specifikacijomis už prieinamą kainą.

3 855,00 €

Tai, kad tiek daug TMAX Tech MAX motociklininkų yra pakartotinai perkantys sėkmingiausią Europoje sportinį motorolerį, daug ką pasako apie šią aukštos kokybės transporto priemonę. Ir nesvarbu, ar visada buvote MAX gerbėjas, ar šio prekės ženklo naujokas, naujasis sportiškesnis modelis sukurtas taip, kad važiavimas būtų įspūdingiausias ir labiausiai patenkintas klasėje.

15 620,00 €

Tricity 300 yra pasirengęs pakeisti jūsų gyvenimą. Jo 3 ratų išdėstymas suteikia naują stabilumo ir pasitikėjimo jausmą – o būdamas lengviausias ir stilingiausias modelis klasėje, tai protingiausias būdas judėti mieste. Ir gera žinia ta, kad juo galite važiuoti turėdami visą B* automobilio pažymėjimą! (*Pagal galiojančius įstatymus kiekvienoje šalyje gali būti taikomi apribojimai. Be to, „Yamaha“ rekomenduoja visiems motociklininkams prieš važiuojant dviratėmis ar triratėmis transporto priemonėmis išklausyti motociklų mokymo kursą.)

9 030,00 €