.

Miesto

Aktyvūs filtrai

8 392,00 €
3 386,00 €
3 386,00 €
2 680,00 €

Yamaha trunka judumą į kitą lygį su visais naujais trybyb 300. Jo ekonominis mėlynas Core Euro5 300cc variklis suteikia jums daug galios važiuoti ilgesniais atstumais ant greitkelio. Ir jo stiprus sukimo momentas ir sklandžiai pagreitis daro tai protingiausias ir greičiausias būdas judėti ir aplink miestą.

8 392,00 €

Šis aukščiausios kokybės pradinio lygio miesto motoroleris sujungia smulkinantį našumą ir puikią ekonomiką su dinaminiu stiliumi ir kasdieniu praktiškumu.

3 386,00 €

Keičiame mūsų gyvenime, ir atėjo laikas pažvelgti į naujus būdus judėti mieste ir aplink miestą. Socialinių distances poreikis reiškia, kad perkrautos viešojo transporto sistemos prarado savo apeliaciją, o automobilis nebėra gyvybingas dėl perpildytų gatvių, brangių automobilių stovėjimo aikštelės ir didėjančių rinkliavų.

3 386,00 €

Naujausias „D'elight“ motoroleris, pasižymintis gaiviu ir nauju unisex įvaizdžiu, suteikia malonia, bei smagia kelionę. Tai lengviausias miesto motoroleris, todėl juo važiuoti maloniau, o dėl kompaktiškų matmenų, jis idealiai tinka įveikti kamščius.

Tylus ir ekonomiškas 125 cm3 variklis, dabar turi automatinę „Stop & Start“ funkciją, kuri sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, kad aplinka būtų švaresnė, o daiktadėžėje po dviguba sėdyne, gali tilpti visą veidą dengiantis šalmas. Yamaha ženklelis reiškia, kad patikimumas yra garantuotas, o dėl itin konkurencingos kainos, naujasis „D'elight“ yra prasmingesnis visais atžvilgiais.

2 680,00 €