.

Miesto

Aktyvūs filtrai

3 855,00 €
15 620,00 €
9 030,00 €
9 030,00 €

Keičiame mūsų gyvenime, ir atėjo laikas pažvelgti į naujus būdus judėti mieste ir aplink miestą. Socialinių distances poreikis reiškia, kad perkrautos viešojo transporto sistemos prarado savo apeliaciją, o automobilis nebėra gyvybingas dėl perpildytų gatvių, brangių automobilių stovėjimo aikštelės ir didėjančių rinkliavų.

3 855,00 €

Tmax Tech Max yra didžiausia Yamaha specifikacija Sportinis motoroleris, skirtas suteikti jums dinamiškiausią, įdomiausią ir rafinuotą važiavimą, kad jūs kada nors patirsite. Pažvelkite į visas pažangias technologijas, kurios ateina kaip standartas ir pamatysite, kad nieko daugiau ateina.

15 620,00 €

Tricity 300 yra pasirengęs pakeisti jūsų gyvenimą. Jo 3 ratų išdėstymas suteikia naują stabilumo ir pasitikėjimo jausmą – o būdamas lengviausias ir stilingiausias modelis klasėje, tai protingiausias būdas judėti mieste. Ir gera žinia ta, kad juo galite važiuoti turėdami visą B* automobilio pažymėjimą! (*Pagal galiojančius įstatymus kiekvienoje šalyje gali būti taikomi apribojimai. Be to, „Yamaha“ rekomenduoja visiems motociklininkams prieš važiuojant dviratėmis ar triratėmis transporto priemonėmis išklausyti motociklų mokymo kursą.)

9 030,00 €

„Yamaha“ perkelia mobilumą mieste į kitą lygį su Tricity 300. Jo ekonomiškas „Blue Core“ 300 kub. cm variklis suteikia daug galios važiuojant ilgesnius atstumus greitkeliu. Dėl didelio sukimo momento ir sklandaus įsibėgėjimo tai yra protingiausias ir greičiausias būdas judėti mieste ir aplink jį.

9 030,00 €

Aukštųjų technologijų XMAX 300 Tech MAX su aukščiausios kokybės specifikacijomis ir specialių komponentų bei išskirtinių spalvų naudojimu sukurtas taip, kad suteiktų įspūdingų sportinių rezultatų kartu su išskirtiniu stiliumi, aukščiausios klasės komfortu ir aukštu funkcionalumo lygiu.

7 225,00 €