.

Kalnų

Aktyvūs filtrai

Kartkartėmis gimsta  sniego mašina, kuri techninio valdymo voką iškelia į neregėtą lygį ir iš tikrųjų pakeičia mūsų važiavimo būdą. Degalų įpurškimo variklis ir visiška sniego kontrolė reiškia, kad nuostabus „Mountain Max“ gali padaryti būtent tai, todėl pasiruoškite tikrai žaidimą keičiantiems potyriams.

17 655,00 €

Šis aukščiausios kokybės „Sidewinder“ yra dar viena pudrą užkariaujanti, stačiai kopianti raumenų mašina – kiekvieno rimto kalnų motociklininko svajonių daiktas. Aukščiausia sniego motociklo technologija, supakuota į puikiai atrodančią pakuotę.

19 900,00 €

Idealiai tinka naujesniam motociklininkui ar labiau patyrusiam, čia yra rogės, kupinos gilaus sniego pramogų, tačiau kartu su naujausiomis technologijomis. Šis jaudinantis nuodas paveldi visą didžiulę mūsų viso dydžio modelių DNR.

11 700,00 €

Motociklas , kuris techninio valdymo voką iškelia į neregėtą lygį ir iš tikrųjų pakeičia mūsų važiavimo būdą. Degalų įpurškiamas variklis ir visiška sniego kontrolė reiškia, kad nuostabus „Mountain Max“ gali padaryti būtent tai, todėl pasiruoškite tikrai žaidimą keičiantiems potyriams.

17 655,00 €