.

KATERIAI

Aktyvūs filtrai

praktinis laivas visam sezonui

Svetainės įrengta kryžiaus 60 kabina dirba nuostabiai sporto žvejybai arba kaip pasiūlymas. Su erdvi lanko plotu, palengvinančiu tiek pakrovimo ir iškrovimo, plataus centro praėjimu 60 kabina leidžia lengvai gauti aplink valties interjerą. Dideli langai ir stogo liukas vairuotojo pusėje suteikia kapitono matomumą visai kryptimi, o kabina siūlo daug vietos keleiviams ir įrangai. Norėdami išjungti jį, kryžius 60 kabina taip pat prieinama su išoriniu vairavimu.

50 000,00 €

nauja pavyzdinė

Šiuolaikinis dizainas atitinka maksimalų komfortą.

Didžiausias kryžminio linijos modelis, populiarus 75 lanko vairuotojas, turi naują šiuolaikinę išvaizdą, kuri iškelia visas geriausias šios pavyzdinės savybes. Patikimas aliuminio korpuso ir stiklo pluošto denio derinys atrodo ir jaučiasi taip gerai, kaip bet kada.

50 000,00 €

Erdvus centras-konsolės valtis trumpiems ryšiams ir žvejybai

Yamarin 61 CC yra centrinis konsolės valtis, kuris gali dirbti net šiurkščiavę jūrą. Dėl savo praktinių interjero, yra daug erdvės aplink konsolę, kuri leidžia judėti aplink ir prijungti valtį lengva. 61cc tvirta konstrukcija ir giliai V-apačia daro plaukiojančią ir patogią bet kokį orą - kurti fantastišką pasirinkimą tiek kelionės ar žvejybos tikslais.

50 000,00 €

Pajuskite greičio jaudulį

Šis greitas ir erdvus universalus valtis puikiai tinka vandens sportui, dienos kelionėms arba kaip sparčiai. Standartinė 64 lanko įrenginio įranga apima patogų vieno rakto ABLOY fiksavimo sistemą. Atviros vietos šio stilingo valties yra vainikuotas erdvus U-sofos, kuri suteikia pakankamai sėdimų didelės grupės draugų. Vertikalus dizainas laivo tvirtas priekinis stiklas suteikia didelę vėjo apsaugą - net ir keleiviams, sėdinčiams atgal.

50 000,00 €

sportiškas visapusiškas

Daugiau nei 6 metrų ilgio valtis sujungia aliuminio korpusą su GRP deniu. Ji siūlo gerą erdvę septyniems asmenims ir yra vienodai namuose kruizai, vandens sportas, pakrantės jungtys ir važiavimas.

50 000,00 €

neprilygstamas šeimos valtis

Apsauginė ir didelė atvira erdvė aptakus kryžiaus 54 br yra saugus net mažiausiems šeimos keleiviams. Šis įvairus ir erdvus valtis suteikia pastogę iki šešių keleivių, o jo denio paviršiaus plotas yra pakankamai erdvus, kad būtų dar didesni prekių kiekiai. Praktinių žingsnių platformose lengva gauti laive iš lanko, laivagalio ar pusių.

50 000,00 €

Greitas ir universalus 57 lanko raitelis

Stilingas "Yamarin Cross 57 Br" siūlo puikias tvarkymo charakteristikas greitai valtis. Šis universalus ir greitas valtis puikiai tinka vandens sportui, dienos kelionėms arba greitam konkursui - su dideliu ir tvirtu lanku ir galinėmis turėklomis, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Už aukšto laivo priekinio stiklo yra tarpinė erdvė, kuri yra apsaugota ir erdvesnė jos dydyje>

50 000,00 €

patogus atviras valtis įvairiems reikmėms

Yamarin 56 SC yra patogus, atviras valtis, skirtas universaliam veiklai. Per dieną kruizai, lentelė gali būti nustatyta laivo sėdimosios grupės viduryje maitinimui. Dėl to 56 SC puiki vieta mėgautis vasaros dienomis, su papildomu saulės deniu ir čiužiniu. Didelė šoninė konsolė suteikia didelę apsaugą, taip pat gerą matomumą, o laivo lankas turi didelę pakrovimo vietą.

50 000,00 €

laimėjo didelių tvarkymo ir funkcionalumo derinys

Yamarin 46 SC yra funkcinis valtis su puikiu tvarkymu, kuris garantuoja sklandų keliones - nepriklausomai nuo oro sąlygų. Su gerai suprojektuotais erdvės sprendimais ir didele saugykla, erdvus atviras lankas 46 SC sukuria idealų kompanioną greito vasaros keliones iš vandens.

50 000,00 €

greitis ir stilius vandens sporto ir dienos kruizai

Yamarin 63 Br yra puikus visapusiškas laisvalaikio plaukiojimas, ypač vandens sportas. Naujasis "Yamarin 63 Br" reiškia tą patį modernią dar nesenstančią išvaizdą ir dizainą kaip Yamarin 88 Day Cruiser, didžiausias visų laikų yamarinas.

50 000,00 €