.

Bowrider

Aktyvūs filtrai

29 388,48 €
56 191,19 €
20 796,27 €
34 757,25 €
94 550,54 €
104 422,93 €
50 000,00 €
50 000,00 €
50 000,00 €
50 000,00 €
50 000,00 €

aliuminio valtis

Husky R6 aliuminio valtis turi netikėtą naudojimo sričių skaičių. Su savo aštrių tinkamumo turberallytums ir stabilaus ir tvirto aliuminio korpuso, Husky R6 aliuminio valtis bus išplėsti savo valčių sezoną kelis mėnesius. "Husky R6" aliuminio valtis yra gerai tinka jums, kurie eina į savo laisvalaikio namus, žvejybą arba jei jums reikia judrios valties transportavimui su dideliu krovimo patalpa. Su tobulais įlaipinimo etapais, aukšta laisva lenta, atvira "Foredeck" ir didelės priekinio stiklo, visa šeima gali prisijungti prie naujų nuotykių jūroje. Kartu su naujausia aliuminio valčių technologija, "Smart Stowage" kambarys prie konsolės, patogios sėdynės ir aliuminio denio, kuris yra vienodai praktiškas, nes jį lengva prižiūrėti.

29 388,48 €

aliuminio valtis

Husky R8 yra gerai pastatytas aliuminio valtis, kuris yra vienodai judrus kaip paruoštas komfortui. Dėl gerai suprojektuotos aliuminio korpuso, husky R8 trunka šiurkštus jūrą judriai ir lengvai manevrintame būdu. Šiame aliuminio valtyje yra akivaizdžiai pastebima, kai reguliuojamos jūros sėdynės užtikrina, kad vairuotojas ir keleiviai sėdi ergonomiškai ir patogiai - visų rūšių orui. Priešingai, yra L formos sofa, kuri prisideda prie didelio komforto jūsų keleiviams. Aukštos priekinis stiklas apsaugo visus jūsų keleivius ir sėdi patogiai ir saugiai į didelę U formos sofą į AFT. Erdvė, kuri taip pat gali būti konvertuojama į didelį saulės denį, kai oras leidžia.

56 191,19 €

aliuminio valtis

Husky R5 aliuminio laive mes supakavome visus esminius laivu, reikalingus šonui, jums reikia dienos ant jūros. Mūsų prekių ženklai, pvz., Puikūs įlaipinimo žingsniai, aukštos laisvos lentos, praktiniai sparnų krepšiai, daugybė saugojimo vietos ir tvirto aliuminio yra šiame aliuminio valtyje. "Husky R5" aliuminio valtis turi atvirą "Foredeck", kuris yra puikus, kai reikia pakuoti viską, ko reikia ilgą savaitgalį vasaros kotedže, arba jei norite žvejoti. Didelis priekinis stiklas ir patogūs jūros sėdynės kartu su "Comfy" "Aft Sofa" garantuoja, kad visi keleiviai turės malonų kelionę net ir neapdorotose "Weathers". "Husky R5 aliuminio valtis yra vienodai praktiškas, nes lengva prižiūrėti ir bus puikus ir universalus partneris.

20 796,27 €

aliuminio valtis

IT niekada nebuvo lengviau tyrinėti skerries kaip su Husky R7 aliuminio valtimi, kuris yra tylus ir stabilus. Husky R7 aliuminio valtyje gausite universalų lanką, kur visi jūsų keleiviai yra saugiai apsaugoti nuo didelio priekinio stiklo. Tvirtas aliuminio korpusas stovi net šiurkščiavilnių jūrų ir tuo atveju, kai oras tampa, baldakimu yra lengvai pasiekiamas - kai tik jis prasideda pūtimo. Su atviru "Foredeck" su savo "Smart Fender Storage", patogiomis kėdėmis ir turtinga U formos sofa, kuri lengvai paverčiama į saulės denį, HUSKY R7 aliuminio valtis yra tiesiog puikus valtis praleisti dieną jūroje - su visa šeima .

34 757,25 €

kartais , Jaučiasi gerai, kad tai būtų lengva sau. Finnmaster R5 yra tada laivas jums. Šis modelis yra universalus ir funkcijos taip pat gerai sujungia keliones ir transportavimą į vasaros namelį kaip nepamirštamų vasaros dienų archipelagoje. Mūsų "Smart Design Concept" dėka "FinnMaster R5" taip pat yra labai paprasta naudoti, o tai reiškia, kad visa šeima gali mėgautis visais nuo greito vandens sporto iki švelnių maudymosi kelionių neištirtų natūralių uostų.

94 550,54 €

The Naujas "FinnMaster R6" yra universalus lankas, skirtas saulėtoms vasaros dienoms. Šis valtis idealiai tinka dienos kruizai, vandens sportas, transportas arba kitų tikslų skaičius, kad galėtų mėgautis dieną jūroje. R6 yra lengva judėti, ir siūlo daug patogių sėdimų vietų, arba ant didelio u-sofos kabinos, arba į lankas. Užpildo pagalvėlės leidžia suformuoti abiem šių sėdimųjų grupių saulėlydžio. Vandens slidžių svirtimis yra daug saugojimo vietos ir daug protingų detalių, leidžiančių lengvai ir saugiai valdyti visą šeimą. "FinnMaster R6" yra puikus valtis, leidžiantis pabėgti nuo kasdienio gyvenimo.

104 422,93 €

greitis ir stilius vandens sporto ir dienos kruizai

greitas laivas sportiniams mąstymui, Yamarin 56 Bow Rider yra idealus pasirinkimas vandens sporto ir dienos kruizams. Jo aštrus, kampinis dizainas ir erdvus lankas gali būti naudojamas tiek sukimosi žvejybai, tiek pakrovimo valtis. Su stilingai suprojektuotas, didesnis nei vidutinis priekinis stiklas, 56 BR užtikrina puikią apsaugą keleiviams, o sporto atvira galinga erdvė, kuri apima integruotus sparnuotojus. Tai puikus tinka linksma diena ant vandens.

50 000,00 €

greitis ir stilius vandens sporto ir dienos kruizai

Yamarin 63 Br yra puikus visapusiškas laisvalaikio plaukiojimas, ypač vandens sportas. Naujasis "Yamarin 63 Br" reiškia tą patį modernią dar nesenstančią išvaizdą ir dizainą kaip Yamarin 88 Day Cruiser, didžiausias visų laikų yamarinas.

50 000,00 €

Greitas ir universalus 57 lanko raitelis

Stilingas "Yamarin Cross 57 Br" siūlo puikias tvarkymo charakteristikas greitai valtis. Šis universalus ir greitas valtis puikiai tinka vandens sportui, dienos kelionėms arba greitam konkursui - su dideliu ir tvirtu lanku ir galinėmis turėklomis, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Už aukšto laivo priekinio stiklo yra tarpinė erdvė, kuri yra apsaugota ir erdvesnė jos dydyje>

50 000,00 €

neprilygstamas šeimos valtis

Apsauginė ir didelė atvira erdvė aptakus kryžiaus 54 br yra saugus net mažiausiems šeimos keleiviams. Šis įvairus ir erdvus valtis suteikia pastogę iki šešių keleivių, o jo denio paviršiaus plotas yra pakankamai erdvus, kad būtų dar didesni prekių kiekiai. Praktinių žingsnių platformose lengva gauti laive iš lanko, laivagalio ar pusių.

50 000,00 €

sportiškas visapusiškas

Daugiau nei 6 metrų ilgio valtis sujungia aliuminio korpusą su GRP deniu. Ji siūlo gerą erdvę septyniems asmenims ir yra vienodai namuose kruizai, vandens sportas, pakrantės jungtys ir važiavimas.

50 000,00 €