.

Adventure

Aktyvūs filtrai

Dar devintajame dešimtmetyje originalus novatoriškas Yamaha Ténéré modelis leido tūkstančiams motociklininkų tyrinėti pasaulį. Įkvėptas tos pačios atradimų dvasios, naujasis Ténéré 700 Explore yra pasirengęs suteikti naujai motociklininkų kartai galimybę ištrūkti iš kasdienės rutinos ir pamatyti, kas laukia kito horizonto gale.

0,00 €

Ténéré 700 motociklininkai jau žino, kad tai tikrai nuostabus ir jaudinantis motociklas . Tai  motociklas numeris vienas savo klasėje, nes suteikia kiekvienam galimybę išeiti ir tyrinėti. Šis „Ténéré 700“ su savo ilgą laiką reguliuojama pakaba ir gamykloje sumontuota specialia įranga priartins jus prie „Extreme“.

0,00 €

Originalus Ténéré padėjo padaryti Yamaha sėkmingiausią prekės ženklą Dakare, su XT modeliais, vartojant 18 podiumų pirmuosius 6 pasaulio lenktynių leidimus. "Pure Race-Bred DNR", kuri užkariavo dykumą, buvo perduota per kartoms į naują Yamaha Ténéré 700 ralio leidimą. Ir tai rodo.

12 690,00 €

1983 m. pasirodęs pirmasis „Yamaha“ „Ténéré“ modelis pakeitė viską. Šio paklausiausio motociklo bakas buvo didelis, o pats motociklas – tvirtas bei universalus, todėl buvo tinkamas važiuoti visur ir žymėjo naujo intriguojančio nuotykių kelionių amžiaus pradžią. Praėjus 40 metų, išskirtinis ilgiems atstumams nuvažiuoti pritaikytas „Ténéré 700 World Rally“ atiduoda duoklę „Yamaha“ motociklams, su kuriais laimėtos Dakaro lenktynės, ir suteikia laisvę važiuoti, kur tik norite.

14 345,00 €

Tai geriausias „Yamaha“ ilgų nuotolių nuotykių motociklas, galintis pakeisti tai, kaip tyrinėjate pasaulį. „Ténéré 700 World Raid“ su dviem didelės talpos degalų bakais ir ilgos eigos pakaba, galinčia nuvesti jus toliau nei bet kada anksčiau, suteikia galimybę sužinoti, kas yra už kito horizonto.

13 180,00 €

Kai važiuojate „Ténéré 700“, savo ateitį kuriate patys. Šis motociklas tinkamas važiuoti visur, todėl galite gyventi be ribų ir patirti naują visiškos laisvės pojūtį.

11 130,00 €

"Yamaha" originalūs "XT" modeliai padarė pasaulinį kelionę kiekvienam vairuotojui. Dabar legenda tęsiasi. Ir su Ténéré 700 galite atrasti tikrą nuotykius ir pakeisti savo gyvenimą amžinai.

11 130,00 €