.

Priedai ir aksesuarai

Aktyvūs filtrai

„Yamaha“ generatoriuose gausu naujausių technologijų, kurios ne tik garantuoja aukšto lygio našumą, bet ir pasižymi išskirtiniu veikimu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu.

1 455,00 €

 

Kad ir kur eitumėte ir ką darytumėte, kompaktiškas ir lengvas EF2200iS yra pasirengęs tiekti momentinę galią verslui ar pramogoms. Dėl daugybės patogių funkcijų jį valdyti yra malonu – o dėl mažo, vos 25 kg svorio, šį tvirtą generatorių lengva nešiotis ir transportuoti.

1 750,00 €

„Yamaha“ generatoriuose gausu naujausių technologijų, kurios ne tik garantuoja aukšto lygio našumą, bet ir pasižymi išskirtiniu veikimu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu.

2 920,00 €

Mėgautis važiavimu savo XMAX motociklu galite ir šaltomis bei lietingomis dienomis su žiemos paketu "Winter Pack". Kad ir kokios oro sąlygos - jūsų rankas šildys komplekte esančios šildomos rankenėlės, nepastebimai pasislepiančios motociklo dizaine. Pridedame ir specialius rankų apdangalus, kurie, kartu su šildomomis rankenomis, apsaugos net ir šalčiausiam vėjui pučiant. Speciali prijuostė skirta būtent apatinės kūno dalies apsaugai nuo vėjo, šalčio ir lietaus. Šiltesnėmis dienomis prijuostė nuo motociklo bus lengva nuimti dėl įmontuoto užtrauktuko.

Turinys:

Nuimama prijuostė;

Šildomos rankenėlės;

Rankų apdangalas.

422,29 €

Yamaha motociklų aptarnavimo rinkinys skirtas atlikti elementariausią aptarnavimą Jūsų motociklui!

Įsigijus aptarnavimo komplektą taikome nuolaidas Yamalube produkcijai.

Dėl rinkinių kreipkitės į artimiausia Yamatecha saloną Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Rinkinį sudaro:

  • Tepalo filtras
  • Oro filtras
  • Žvakės

*Rinkinio kaina gali kisti priklausomai nuo motociklo modelio

70,00 €