.

Priedai ir aksesuarai

Aktyvūs filtrai

„Yamaha“ generatoriuose gausu naujausių technologijų, kurios ne tik garantuoja aukšto lygio našumą, bet ir pasižymi išskirtiniu veikimu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu.

1 455,00 €

 

Kad ir kur eitumėte ir ką darytumėte, kompaktiškas ir lengvas EF2200iS yra pasirengęs tiekti momentinę galią verslui ar pramogoms. Dėl daugybės patogių funkcijų jį valdyti yra malonu – o dėl mažo, vos 25 kg svorio, šį tvirtą generatorių lengva nešiotis ir transportuoti.

1 750,00 €

„Yamaha“ generatoriuose gausu naujausių technologijų, kurios ne tik garantuoja aukšto lygio našumą, bet ir pasižymi išskirtiniu veikimu, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu.

2 920,00 €

Atsisakykite tuos bjaurus žiemos šaltkrėtis ir šlapias lietingas važiuoja su žiemos priedų pakuotėmis. Niekas nesusijęs su jodinėjimu ryškiomis saulėtomis dienomis, bet šiluma nuo sukibimo šildytuvo ir vėjo ir amp; Lietaus apsauga nuo prijuostės gali padaryti žiemos oro sąlygų šiek tiek daugiau pakuotės ir daug patogiau. Paprasta pakuotė už herculean užduotį. Žiemos pakuotės turinys: Turinys: prijuostė | Grip šildytuvas (įskaitant jungties kabelio ir droselio kreiptuvo rinkinį).

prijuostė: laikykite savo kojas šiltą ir sausą, visais oro sąlygomis

sukibimo šildytuvas: dizainas integruotas sukibimo šildytuvas, kad jūsų rankos būtų šiltos, įvairaus šildytuvo intensyvumo

0,00 €
Nauja

Yamaha motociklų aptarnavimo rinkinys skirtas atlikti elementariausią aptarnavimą Jūsų motociklui!

Įsigijus aptarnavimo komplektą taikome nuolaidas Yamalube produkcijai.

Dėl rinkinių kreipkitės į artimiausia Yamatecha saloną Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Rinkinį sudaro:

  • Tepalo filtras
  • Oro filtras
  • Žvakės

*Rinkinio kaina gali kisti priklausomai nuo motociklo modelio

70,00 €