.

Priedai ir aksesuarai

Aktyvūs filtrai

Paimkite savo saugojimo talpą į kitą lygį su mūsų 15 litrų ex sterned Sandėliavimo tirpalo. Pagaminta iš patvarios, atsparios oro sąlygos. Jis leidžia pasiekti laivagalio vilkimo tašką vandens sporto naudojimui nepažeidžiant maišelio.

Interjero tinklo pagrindas leidžia greitai vandens drenažui

laikikliai be gręžimo, reikalingo

Ne vandeniui atsparūs

0,00 €

Šiuolaikinė dinaminė dizainas ir aukštos kokybės medžiaga yra tai, kas apibrėžia superjet lipdukų rinkinius. Daugybė galimybių individualizuoti savo vieneto išvaizdą, kaip geriausiai matote.

Storas apsauginis laminatas

UV atsparus

6 skirta unikalių spalvų parinkčių

0,00 €

Atsisakykite tuos bjaurus žiemos šaltkrėtis ir šlapias lietingas važiuoja su žiemos priedų pakuotėmis. Niekas nesusijęs su jodinėjimu ryškiomis saulėtomis dienomis, bet šiluma nuo sukibimo šildytuvo ir vėjo ir amp; Lietaus apsauga nuo prijuostės gali padaryti žiemos oro sąlygų šiek tiek daugiau pakuotės ir daug patogiau. Paprasta pakuotė už herculean užduotį. Žiemos pakuotės turinys: Turinys: prijuostė | Grip šildytuvas (įskaitant jungties kabelio ir droselio kreiptuvo rinkinį).

prijuostė: laikykite savo kojas šiltą ir sausą, visais oro sąlygomis

sukibimo šildytuvas: dizainas integruotas sukibimo šildytuvas, kad jūsų rankos būtų šiltos, įvairaus šildytuvo intensyvumo

0,00 €