.

Motociklai

Aktyvūs filtrai

26 550,00 €
10 790,00 €
8 295,00 €
10 470,00 €
11 650,00 €
6 330,00 €
9 748,00 €
7 300,00 €
19 761,00 €
5 920,00 €

„Yamaha“ sukūrė lenktynėms skirtą R1M, naudodama pačias sudėtingiausias technologijas, sukurtas iš lenktynes laimėjusio M1 MotoGP motociklo. Jo pažangiausia Öhlins elektroninė lenktyninė pakaba (ERS) su NPX priekinėmis šakėmis, užtikrina geriausią jūsų našumą kiekvienoje trasoje, o priekinės anglies dvideginio dalys padeda sutrumpinti rato laiką.

Tačiau, kas iš tikrųjų paverčia R1M tokiu žaidimo keitikliu, yra aukštųjų technologijų vairuotojo pagalbinės priemonės, įskaitant stabdžių valdymą, variklio stabdžių valdymą ir paleidimo valdymą, taip pat ryšio valdymo bloko duomenų registravimui ir belaidžiam variklio derinimui. Atnaujintos anglies pluošto ir juodos „Icon Performance“ spalvos.

26 550,00 €

XSR900 yra tikras sandoris. Įspūdinga važinėjimo patirtis, pristatyta pažangiausia technologija ir įtakoja neprilygstamą lenktynių paveldą. Geriausias "Yamaha" XSR900 pasižymi nauja inžinerija yra suvynioti į retro dizainą.

Atsisiųsti informacinį lapą

10 790,00 €

Mes paėmėme variklį, važiuoklę ir suspensiją iš mūsų garsaus YZF-R1 ir paprašė mūsų inžinierių sukurti galutinį hiper NAKED.

0,00 €

Retro stiliaus XSR700 užfiksuoja viską, kas atvėsti apie ikoninius motociklus su naujausiomis technologijomis ir važiavimo patirtimi. Puikus tvarkymo dviratis naujiems vairuotojams ir geriausių motociklų išraiška patyrusiems vairuotojams.

8 295,00 €

Varomas didelio sukimo momento 689cc 2 cilindrų, EU5 reikalavimus atitinkančiu varikliu, su specialia optimizuota transmisija, kuri užtikrina idialų galios ir valdymo balansą. Šis ralyje auginamas ilgų nuotolių, bei nuotykių motociklas yra sukurtas taip, kad įvaldytų įvairias važiavimo sąlygas, purvą ar asfaltą.

Kompaktiška važiuoklė ir plonas kėbulas, užtikrina maksimalų judrumą važiuojant, stovint arba sėdint, o ilga pakaba ir stipininiai ratai suteikia galimybę komfortabiliai pasiekti tolimiausius taškus.

10 470,00 €

Jo 890 kub. cm tūrio EU5 CP3 variklis sukuria dar tolygų sukimo momentą, esant žemesniems sūkiams, kad būtų nuostabus pagreitis, o jo R1 tipo, 6 ašių IMU liesumui jautrios elektroninės motociklininko pagalbinės priemonės, leidžia tiksliai valdyti, važiuojant šlapia ir sausa danga. Su visiškai reguliuojamomis 41 mm priekinėmis šakėmis ir aukštos specifikacijos Öhlins galiniu amortizatoriumi, visiškai nauja važiuoklė yra aštresnė, nei bet kada.

Be išskirtinių „Icon Performance“ spalvų, MT-09 SP komplektuojamas su specialia, dvigubai susiūta sėdynė, užtikrinanti nepriekaištingą prigludimą, o šlifuota pasukama svirtis, juodos rankenos ir svirtys, bei skaidrūs stabdžių rezervuarai, suteikia modeliui aukščiausios kokybės išvaizdą.

11 650,00 €

Originalus Ténéré pradėjo gaminti Yamaha sėkmingiausią prekės ženklą Dakare, su XT modeliais, lipant ant 18 podiumų, pirmuosius 6 pasaulio lenktynių leidimus. "Pure Race-Bred DNR", kuri užkariavo dykumą, buvo perduota kitoms kartoms į naują Yamaha Ténéré 700 ralio leidimą.

12 090,00 €

Kiekvienas YAMAHA R serijos modelis yra suprojektuotas ir pagamintas, kad kiekvieną kartą būtų jaudinantis važiavimas. Paprasčiausiai, šie supersport motociklai yra pristatytas be kompromiso, kad galėtumėte mėgautis grynais atsipalaidavimo įspūdžiais.

6 330,00 €

MT istorija prasidėjo beveik prieš dešimtmetį, kai išdėstytos YAMAHA geriausi dizaineriai Norėdami sukurti vieną iš svarbiausių naujų modelių Yamaha Motor Co, Ltd istorijoje, tai buvo ne paprastas motociklas. Trumpas buvo sukurti radikalią naują mašiną su dideliu sukimo momentu ir labai judrus važiuokle, kuris būtų kaip niekas kitas. Ir likusi yra istorija.

9 748,00 €

2022 m. naujos kartos MT-07 gavo išskirtinį, naują kėbulą, su dviejų sparnų tipo oro įleidimo angomis ir kompaktišku nauju LED priekiniu žibintu, vaizduojančiu futuristinį Y formos veidą. Naujausias Hyper Naked stilius. O patobulintas EU5 reikalavimus atitinkantis variklis, suteikia ryškesne išmetamųjų dujų natą

Naujos platesnės kūginės aliuminio vairo rankenos, palengvina posūkį ir užtikrina geresnę važiavimo padėtį, o didesni 298 mm dvigubi priekiniai diskai, užtikrina stipresnį stabdymą. Apversti LCD prietaisai, juodos valdymo svirtys ir kompaktiški LED blyksniai, pabrėžia aukščiausią specifikaciją ir geriausią savo klasėje vertę.

7 300,00 €

Yamaha Motor kompanija laimėjo savo pirmąsias lenktynes ​​tik 10 dienų po to, kai įmonė buvo įkurta. Ir šis deginantis noras eiti lenktynių link ir toliau apibrėžti Yamaha šia diena, ir tai leidžia įmonei sukurti aukštos kokybės supersport motociklus kaip naujausią R1.

19 761,00 €

Įkvėpta didesnių Yamaha Hyper Nakeds, pasižymi agresyvia išvaizda. Jo grobuoniškas dviejų akių veidas, rodo nuotaikiausią žvilgsnį, o aukštyn kojomis apverstos šakės ir degalų bakas su plačiais pečiais, pabrėžia dinamišką MT šeimos išvaizdą.

5 920,00 €