.

Visos prekės

Aktyvūs filtrai

Būdamas ant takų ar miltelių yra vienas iš puikių gyvenimo jausmų - sukuriant emocines akimirkas trunka ilgai atmintyje. Taigi mėgaukitės mūsų snieglenčių. Kiekvienas yra suprojektuotas ir įrengtas, kad būtų užtikrintas aukščiausias tvarkymas, našumas, komfortas, ekonomika ir patikimumas.

0,00 €

Būdamas griovimo takai ar grojimas milteliai yra vienas iš didelių gyvenimo jausmų - sukuria emocines akimirkas ilgai praleisti atmintyje. Taigi mėgaukitės mūsų sniego motocilais - kiekvienas suplanuotas pristatyti pasaulinį našumą, nesuderintą tvarkymą ir aukščiausią komfortą - su ekonomika ir patikimumu.

0,00 €

Kartkartėmis gimsta  sniego mašina, kuri techninio valdymo voką iškelia į neregėtą lygį ir iš tikrųjų pakeičia mūsų važiavimo būdą. Degalų įpurškimo variklis ir visiška sniego kontrolė reiškia, kad nuostabus „Mountain Max“ gali padaryti būtent tai, todėl pasiruoškite tikrai žaidimą keičiantiems potyriams.

17 655,00 €

Agresyvaus dizaino, itin našus Sidewinder L-TX LE išlaisvina jus visapusiškam puolimui nelygioje vietovėje. Nuostabi turbininė galia iš geriausių pramonės variklių yra suderinta su mūsų pažangia EPS (elektrinio vairo stiprintuvo) sistema, kad būtų užtikrinta unikali ir revoliucinė vairavimo patirtis.

20 190,00 €

Šis aukščiausios kokybės „Sidewinder“ yra dar viena pudrą užkariaujanti, stačiai kopianti raumenų mašina – kiekvieno rimto kalnų motociklininko svajonių daiktas. Aukščiausia sniego motociklo technologija, supakuota į puikiai atrodančią pakuotę.

19 900,00 €

Agresyvaus dizaino, itin našus Sidewinder L-TX LE išlaisvina jus visapusiškam puolimui nelygioje vietovėje. Nuostabi turbininė galia iš geriausių pramonės variklių yra suderinta su mūsų pažangia EPS (elektrinio vairo stiprintuvo) sistema, kad būtų užtikrinta unikali ir revoliucinė vairavimo patirtis.

22 145,00 €

„Sidewinder X-TX SE“ yra skirtas nukrypti nuo trasos su greitu perkėlimu, „Versattak 146“ galine pakaba ir 2,00 colių „Camso® Challenger“ trasa. Priekyje yra siauresnė 40 colių slidinėjimo padėtis, kurią palaiko platus Yamaha kalnas. slidės ir turbininis 998cc Genesis® 180 AG klasės variklis su degalų įpurškimu užtikrina nuostabią galią ir sukimo momentą bet kuriame aukštyje.

19 215,00 €

Idealiai tinka naujesniam motociklininkui ar labiau patyrusiam, čia yra rogės, kupinos gilaus sniego pramogų, tačiau kartu su naujausiomis technologijomis. Šis jaudinantis nuodas paveldi visą didžiulę mūsų viso dydžio modelių DNR.

11 700,00 €

Universalus, patikimas ir lengvas, mūsų populiarus Transporter 800 yra puikus sniego motociklas nuotykiams lauke ar komunaliniams darbams.

16 560,00 €

Mūsų įdomus Transporter Lite 2UP siūlo visas pagrindines mūsų visų turistinių sniego motociklų savybes, tačiau daug lengvesnėje pakuotėje. Pažangios keleivių perkrovos spyruoklės sureguliuoja pakabą tiek vienam, tiek dviems į viršų. Transporter Lite 2UP. Dėl didelės vertės jį labai sunku įveikti.

12 680,00 €

Motociklas , kuris techninio valdymo voką iškelia į neregėtą lygį ir iš tikrųjų pakeičia mūsų važiavimo būdą. Degalų įpurškiamas variklis ir visiška sniego kontrolė reiškia, kad nuostabus „Mountain Max“ gali padaryti būtent tai, todėl pasiruoškite tikrai žaidimą keičiantiems potyriams.

17 655,00 €

Agresyvaus dizaino, itin našus Sidewinder L-TX LE išlaisvina jus visapusiškam puolimui nelygioje vietovėje. Neįtikėtina turbo galia iš geriausių pramonės variklių yra suderinta su mūsų pažangia EPS (elektrinio vairo stiprintuvo) sistema, kad būtų užtikrinta unikali ir revoliucinė vairavimo patirtis.

23 120,00 €