.

Visos prekės

Aktyvūs filtrai

Tmax Tech Max yra didžiausios Yamaha specifikacijos Sportinis motoroleris, skirtas suteikti jums dinamiškiausią, įdomiausią ir rafinuotą važiavimą, tikimes, kad kada nors tai patirsite. Pažvelkite į visas pažangias technologijas, kurios ateina kaip standartas ir pamatysite, kad nieko daugiau netrūksta.

14 930,00 €

XSR900 yra tikras sandoris. Įspūdinga važinėjimo patirtis, pristatyta pažangiausia technologija ir įtakoja neprilygstamą lenktynių paveldą. Geriausias "Yamaha" XSR900 pasižymi nauja inžinerija yra suvynioti į retro dizainą.

Atsisiųsti informacinį lapą

10 790,00 €

Originalus Ténéré padėjo padaryti Yamaha sėkmingiausią prekės ženklą Dakare, su XT modeliais, vartojant 18 podiumų pirmuosius 6 pasaulio lenktynių leidimus. "Pure Race-Bred DNR", kuri užkariavo dykumą, buvo perduota per kartoms į naują Yamaha Ténéré 700 ralio leidimą. Ir tai rodo.

11 600,00 €

„Yamaha“ sukūrė lenktynėms skirtą R1M, naudodama pačias sudėtingiausias technologijas, sukurtas iš lenktynes laimėjusio M1 MotoGP motociklo. Jo pažangiausia Öhlins elektroninė lenktyninė pakaba (ERS) su NPX priekinėmis šakėmis, užtikrina geriausią jūsų našumą kiekvienoje trasoje, o priekinės anglies dvideginio dalys padeda sutrumpinti rato laiką.

Tačiau, kas iš tikrųjų paverčia R1M tokiu žaidimo keitikliu, yra aukštųjų technologijų vairuotojo pagalbinės priemonės, įskaitant stabdžių valdymą, variklio stabdžių valdymą ir paleidimo valdymą, taip pat ryšio valdymo bloko duomenų registravimui ir belaidžiam variklio derinimui. Atnaujintos anglies pluošto ir juodos „Icon Performance“ spalvos.

26 550,00 €

Būdamas ant tako ar miltelių, darbui ar žaidimui, yra vienas iš didžiausių gyvenimo jausmų - sukuria emocines akimirkas ilgai atminties ilgai - todėl mėgautis mūsų sniego motociklais. Kiekvienas yra skirtas pristatyti pasaulinį našumą, nesuderintą tvarkymą ir aukščiausią komfortą - su ekonomika ir patikimumu.

0,00 €

Būdamas ant takų ar miltelių yra vienas iš puikių gyvenimo jausmų - sukuriant emocines akimirkas trunka ilgai atmintyje. Taigi mėgaukitės mūsų snieglenčių. Kiekvienas yra suprojektuotas ir įrengtas, kad būtų užtikrintas aukščiausias tvarkymas, našumas, komfortas, ekonomika ir patikimumas.

0,00 €

Būdamas griovimo takai ar grojimas milteliai yra vienas iš didelių gyvenimo jausmų - sukuria emocines akimirkas ilgai praleisti atmintyje. Taigi mėgaukitės mūsų sniego motocilais - kiekvienas suplanuotas pristatyti pasaulinį našumą, nesuderintą tvarkymą ir aukščiausią komfortą - su ekonomika ir patikimumu.

0,00 €

Būdamas ant takų ar miltelių yra vienas iš didelių gyvenimo jausmų, net jei jūs dirbate. Taigi mėgaukitės mūsų snieglenčių. Kiekvienas yra suprojektuotas ir įrengtas, kad būtų užtikrintas aukščiausias tvarkymas, našumas, komfortas, ekonomika ir patikimumas.

0,00 €

praktinis laivas visam sezonui

Svetainės įrengta kryžiaus 60 kabina dirba nuostabiai sporto žvejybai arba kaip pasiūlymas. Su erdvi lanko plotu, palengvinančiu tiek pakrovimo ir iškrovimo, plataus centro praėjimu 60 kabina leidžia lengvai gauti aplink valties interjerą. Dideli langai ir stogo liukas vairuotojo pusėje suteikia kapitono matomumą visai kryptimi, o kabina siūlo daug vietos keleiviams ir įrangai. Norėdami išjungti jį, kryžius 60 kabina taip pat prieinama su išoriniu vairavimu.

50 000,00 €