.

Cabin

Aktyvūs filtrai

„Finnmaster Pilot 6“ yra stilingas, modernus ir protingas laivas su kajutėmis, puikiai tinkantis, pavyzdžiui, savaitgalio ir žvejybos laivams. Ši motorinė valtis siūlo stabilią ir saugią kelionę tiek vidaus vandenyse, tiek jūroje, nes tvirtas valties korpusas nepriekaištingai veikia net ir sudėtingomis sąlygomis ir garantuoja puikų našumą bei vairavimo patirtį. Didelių langų dėka vairinė yra šviesi, o matomumas visomis kryptimis yra puikus. Didelėje įrangoje yra jaukus valgomojo komplektas su tikmedžio stalu, miegamosios vietos dviem suaugusiesiems, o virtuvėje gali būti viryklė, stalčių šaldytuvas ir 10 litrų suslėgto vandens sistema. Dėl perėjimo išdėstymo valtyje lengva ir saugu judėti. Funkcinės atviro denio zonos ties laivagaliu ir laivapriekiu yra idealios, pvz., Kroviniams vežti.

69 733,83 €

„Finnmaster Pilot 7“ yra stilingas, modernus ir protingas laivas su kajutėmis, puikiai tinkantis, pavyzdžiui, savaitgalio ir žvejybos laivams. Ši motorinė valtis siūlo stabilią ir saugią kelionę tiek vidaus vandenyse, tiek jūroje, nes tvirtas valties korpusas nepriekaištingai veikia net ir sudėtingomis sąlygomis ir garantuoja puikų našumą bei vairavimo patirtį. Didelių langų dėka vairinė yra šviesi, o matomumas visomis kryptimis yra puikus. Didelėje įrangoje yra jaukus valgomojo komplektas su tikmedžio stalu, miegamosios vietos dviem suaugusiesiems, o virtuvėje gali būti viryklė, stalčių šaldytuvas ir 10 litrų suslėgto vandens sistema. Dėl perėjimo išdėstymo valtyje lengva ir saugu judėti. Funkcinės atviro denio zonos ties laivagaliu ir laivapriekiu yra idealios, pvz., Kroviniams vežti.

64 914,08 €

The Finnmaster Pilot 8 is our largest cabin boat – a real multi-purpose boat. Whether you’re looking for a SUV boat, fishing boat or weekend boat where the whole family can stay overnight – this is just the right motorboat for you. The boat’s redesigned extended roof provides protection from rain and sunshine for those staying in the aft deck. The spacious wheelhouse has a large full-width sunroof and a four-person dinette, and a well-equipped galley for travel comfort. At the forward cabin, you will find plenty of storage space as well as a large, separate toilet and sleeping berths for four adults. The boat has versatile and comprehensive standard equipment, which includes, e.g., Yamaha fully electric steering and optional Yamaha autopilot and joystick control.

72 681,00 €

A practical boat for an entire season

The cabin-equipped Cross 60 Cabin works marvellously for sports fishing or as a tender. With a spacious bow area facilitating both loading and unloading, the wide centre aisle of the 60 Cabin makes it easy to get around the boat's interior. Large windows and a roof hatch on the driver’s side provide the skipper visibility in all direction, while the cabin offers ample space for passengers and equipment. To top it all off, Cross 60 Cabin is also available with outside steering.

50 000,00 €