.

Cabin

Aktyvūs filtrai

66 935,00 €
120 500,00 €
268 347,00 €

AMT pilotų namelio modelis, skirtas reikliems valtininkams, norintiems išplaukti jūroje nuo pavasario ledo lūžimo iki pirmos šalnos vėlyvą rudenį. Daugybė saugyklų, erdvus ir plokščias užpakalinis denis ir apsaugota kabina, kurioje gali būti trys miegamieji, yra keletas AMT 215 PH pardavimo taškų. Valtį lengva pritaikyti pagal savo poreikius.

66 935,00 €

Buster Magnum Cabin – stilinga, patogi ir lengvai valdoma valtis bet kokioms oro sąlygoms, skirta aštuoniems žmonėms. Magnum Cabin – tai praktiška valtis, skirta ilgiems plaukiojimo sezonams, kurią galima naudoti iš karto po ledo nutekėjimo pavasarį iki kitos žiemos. Naujojo modelio korpusas yra kiek daugiau nei 7,5 metro ilgio ir pagamintas iš aliuminio, o denis ir kabina pagaminti iš sustiprinto plastiko. Dideli panoraminiai langai ir netrukdomas 360 laipsnių matomumas suteikia interjerui jausmą, lyg būtų atviroje valtyje, išskyrus visus salono patogumus.

120 500,00 €

Finnmaster Pilot 6 yra stilingas, modernus ir protingas kateris, puikiai tinkantis, pvz., savaitgalio laivui ir žvejybos laivui. Šis motorinis kateris siūlo stabilų ir saugų plaukiojimą tiek vidaus vandenyse, tiek jūroje, nes tvirtas valties korpusas nepriekaištingai veikia net sudėtingomis sąlygomis ir garantuoja puikų našumą bei vairavimo patirtį. Dėl didelių langų vairinė yra šviesi, o matomumas į visas puses puikus. Į gausią įrangą įeina jaukus valgomojo komplektas su tikmedžio stalu, miegamos vietos dviem suaugusiems, o virtuvėje galima įrengti viryklę, stalčių šaldytuvą. Dėl nuoseklaus išdėstymo valtyje judėti lengva ir saugu. Funkcionalios atviro denio zonos laivagalyje idealiai tinka, pvz., kroviniams vežti

52 742,00 €

Kaip sako jo pavadinimas, „Pilot 7 Weekend“ yra tobulas laivas... na, savaitgaliui. Taigi, kai planuojate ilgesnę nei dienos kelionę, tai bus labai patogus  laivas.

107 338,00 €

„Pilot 8“ yra didžiausias mūsų kajutė. Daugiafunkcinis, įvairios paskirties modelis, sukurtas be kompromisų, ilgam gyvenimui jūroje. Žvejybos žygis? Savaitgalio šeimos atostogos? Naktinė kelionė? Puikus pasirinkimas!

202 967,00 €

Naujasis Finnmaster T9 ST perkelia valties funkcionalumą į naują lygį. Sujungėme minkštą stogo konstrukciją, kad padidintume universalumą ir komfortą su naujausiu T serijos flagmanu Finnmaster T9. Kruopščiai apgalvoti, inžineriniai sprendimai ir detalės palengvina plaukiojimą valtimi.

268 347,00 €