.

Cabin

Aktyvūs filtrai

60 490,32 €
108 500,00 €

IMT bandomojo namo modelis reikalaujantiems laivininkams, kurie nori būti ant jūros nuo antrojo ledo pertraukų pavasarį, kol pirmasis šalnas nukrenta vėlai rudenį. Daugybė saugojimo, erdvus ir plokščias AFT denio ir dengtos salono, kuris miega trys, yra keletas AMT 215 pH pardavimo taškų. Laivas yra lengva pritaikyti pagal savo poreikius.

Universalus ir aukštos kokybės jūrininkas reikalaujantiems boaterui. Šiame modelyje yra korpusas su aukštu lanku, erdviu ir plokščiu AFT deniu, dideliu saugojimu ir segtuku miegamiesiems. Jis tinka daugeliui naudojimo būdų nuo krovinių vežimo, žvejybos, išvykos ​​ir profesionalaus naudojimo. Valtis gali būti pritaikytas skirtingiems tikslams.

60 490,32 €
108 500,00 €

"Finnmaster Pilot 6" YRA stilings, modernus ir protegas laivas su kajutėmis, Puikiai Tinkantis, Pavyzdžiui, Savaitgalio ir Žvejybos Laivams. ŠI MORIINĖ VALTILO SIŪLO STABILIĄ IR SAUGIĄ KELIONę TIEK Vidaus vandenys, kištuką jūro, NES Tvirtas Valties Korpusas Nepriekaižsštingai Veikia tinklas net ir garanttuoja puikų našumą Bei Vairavimo patį. Didelių langų DĖKA VAIRINĖ YRA ŠVIESI, O MATOMUMAS Visonis Kryptimis YRA Puikus. Didelėje ĮRANGOJE YRA JAUKUS VALGOMOJO KOMPLEKTAS SU TIKMEDŽIO STALU, MIGAMOSIOS VIETOS DVIEM SUAUGUSIEMS, SALČIŲ ŠALDYTUVAS IR 10 LITRŲ SUSTLĖGO VANDENS SISTA. DĖLAIJIMO IŠDĖSTYMO LENGVA IR SAUGU JUDĖTI. Funkcinės ATVIRO DENIO ZONOS TIES Laivagaliu ir laiveapriekių yra idealas, PVz., Krovinams vežtai.

42 100,00 €

YRA stilingai, modernus ir protegas laivas su kajutėmis, puKių tinantis, pavyzdžiui, savaitgalio ir žalinybos laivams. ŠI MORIINĖ VALTILO SIŪLO STABILIĄ IR SAUGIĄ KELIONę TIEK Vidaus vandenys, kištuką jūro, NES Tvirtas Valties Korpusas Nepriekaižsštingai Veikia tinklas net ir garanttuoja puikų našumą Bei Vairavimo patį. Didelių langų DĖKA VAIRINĖ YRA ŠVIESI, O MATOMUMAS Visonis Kryptimis YRA Puikus. Didelėje ĮRANGOJE YRA JAUKUS VALGOMOJO KOMPLEKTAS SU TIKMEDŽIO STALU, MIGAMOSIOS VIETOS DVIEM SUAUGUSIEMS, SALČIŲ ŠALDYTUVAS IR 10 LITRŲ SUSTLĖGO VANDENS SISTA. DĖLAIJIMO IŠDĖSTYMO LENGVA IR SAUGU JUDĖTI. Funkcinės ATVIRO DENIO ZONOS TIES LAIVAGALIU IR LAIVAPRIEKIU YRA IDEALIOS, PVZ., KROVINIAMS VEŽTI.

68 500,00 €

The "FinnMaster Pilot 8" yra didžiausia salono valtis - tikrasis daugiafunkcinis valtis. Nesvarbu, ar ieškote suv valties, žvejybos valtis arba savaitgalio valtis, kur visa šeima gali likti naktį - tai tik tinkama motoriniai valtys už jus. Laivo pertvarkytas išplėstinis stogas užtikrina apsaugą nuo lietaus ir saulės spindulių tiems, kurie gyvena AFT denyje. Erdvus vairininkas turi didelį pilno pločio stoglangį ir keturių asmenų dinete, ir gerai įrengtas virtuvinis patogiai kelionės komfortui. Per priekį kabina, rasite daug saugojimo vietos, taip pat didelio, atskirų tualeto ir miega krantinės keturiems suaugusiems. Laivas turi įvairiapusišką ir išsamią standartinę įrangą, kuri apima, pvz., Yamaha visiškai elektrinį vairavimą ir papildomą "Yamaha Autopilot" ir "Joystick Control".

134 500,00 €