.

Cabin

Aktyvūs filtrai

IMT bandomojo namo modelis reikalaujantiems laivininkams, kurie nori būti ant jūros nuo antrojo ledo pertraukų pavasarį, kol pirmasis šalnas nukrenta vėlai rudenį. Daugybė saugojimo, erdvus ir plokščias AFT denio ir dengtos salono, kuris miega trys, yra keletas AMT 215 pH pardavimo taškų. Laivas yra lengva pritaikyti pagal savo poreikius.

Universalus ir aukštos kokybės jūrininkas reikalaujantiems boaterui. Šiame modelyje yra korpusas su aukštu lanku, erdviu ir plokščiu AFT deniu, dideliu saugojimu ir segtuku miegamiesiems. Jis tinka daugeliui naudojimo būdų nuo krovinių vežimo, žvejybos, išvykos ​​ir profesionalaus naudojimo. Valtis gali būti pritaikytas skirtingiems tikslams.

66 935,00 €

Buster Magnum Cabin – stilinga, patogi ir lengvai valdoma valtis bet kokioms oro sąlygoms, skirta aštuoniems žmonėms. Magnum Cabin – tai praktiška valtis, skirta ilgiems plaukiojimo sezonams, kurią galima naudoti iš karto po ledo nutekėjimo pavasarį iki kitos žiemos. Naujojo modelio korpusas yra kiek daugiau nei 7,5 metro ilgio ir pagamintas iš aliuminio, o denis ir kabina pagaminti iš sustiprinto plastiko. Dideli panoraminiai langai ir netrukdomas 360 laipsnių matomumas suteikia interjerui jausmą, lyg būtų atviroje valtyje, išskyrus visus salono patogumus.

120 500,00 €

Buster“ pavyzdinis modelis „Phantom Cabin“ buvo visiškai atnaujintas 2021 m. plaukimo sezonui. Reikšmingiausia naujovė – atskiras tualetas, esantis prieš navigatoriaus sėdynę BB pusėje. Dėl L formos durų ir atidaromo stogo liuko lengva patekti į tualetą.

0,00 €

"Finnmaster Pilot 6" YRA stilings, modernus ir protegas laivas su kajutėmis, Puikiai Tinkantis, Pavyzdžiui, Savaitgalio ir Žvejybos Laivams. ŠI MORIINĖ VALTILO SIŪLO STABILIĄ IR SAUGIĄ KELIONę TIEK Vidaus vandenys, kištuką jūro, NES Tvirtas Valties Korpusas Nepriekaižsštingai Veikia tinklas net ir garanttuoja puikų našumą Bei Vairavimo patį. Didelių langų DĖKA VAIRINĖ YRA ŠVIESI, O MATOMUMAS Visonis Kryptimis YRA Puikus. Didelėje ĮRANGOJE YRA JAUKUS VALGOMOJO KOMPLEKTAS SU TIKMEDŽIO STALU, MIGAMOSIOS VIETOS DVIEM SUAUGUSIEMS, SALČIŲ ŠALDYTUVAS IR 10 LITRŲ SUSTLĖGO VANDENS SISTA. DĖLAIJIMO IŠDĖSTYMO LENGVA IR SAUGU JUDĖTI. Funkcinės ATVIRO DENIO ZONOS TIES Laivagaliu ir laiveapriekių yra idealas, PVz., Krovinams vežtai.

52 742,00 €

YRA stilingai, modernus ir protegas laivas su kajutėmis, puKių tinantis, pavyzdžiui, savaitgalio ir žalinybos laivams. ŠI MORIINĖ VALTILO SIŪLO STABILIĄ IR SAUGIĄ KELIONę TIEK Vidaus vandenys, kištuką jūro, NES Tvirtas Valties Korpusas Nepriekaižsštingai Veikia tinklas net ir garanttuoja puikų našumą Bei Vairavimo patį. Didelių langų DĖKA VAIRINĖ YRA ŠVIESI, O MATOMUMAS Visonis Kryptimis YRA Puikus. Didelėje ĮRANGOJE YRA JAUKUS VALGOMOJO KOMPLEKTAS SU TIKMEDŽIO STALU, MIGAMOSIOS VIETOS DVIEM SUAUGUSIEMS, SALČIŲ ŠALDYTUVAS IR 10 LITRŲ SUSTLĖGO VANDENS SISTA. DĖLAIJIMO IŠDĖSTYMO LENGVA IR SAUGU JUDĖTI. Funkcinės ATVIRO DENIO ZONOS TIES LAIVAGALIU IR LAIVAPRIEKIU YRA IDEALIOS, PVZ., KROVINIAMS VEŽTI.

107 338,00 €

The "FinnMaster Pilot 8" yra didžiausia salono valtis - tikrasis daugiafunkcinis valtis. Nesvarbu, ar ieškote suv valties, žvejybos valtis arba savaitgalio valtis, kur visa šeima gali likti naktį - tai tik tinkama motoriniai valtys už jus. Laivo pertvarkytas išplėstinis stogas užtikrina apsaugą nuo lietaus ir saulės spindulių tiems, kurie gyvena AFT denyje. Erdvus vairininkas turi didelį pilno pločio stoglangį ir keturių asmenų dinete, ir gerai įrengtas virtuvinis patogiai kelionės komfortui. Per priekį kabina, rasite daug saugojimo vietos, taip pat didelio, atskirų tualeto ir miega krantinės keturiems suaugusiems. Laivas turi įvairiapusišką ir išsamią standartinę įrangą, kuri apima, pvz., Yamaha visiškai elektrinį vairavimą ir papildomą "Yamaha Autopilot" ir "Joystick Control".

202 967,00 €

Naujasis Finnmaster T9 ST perkelia valties funkcionalumą į naują lygį. Sujungėme minkštą stogo konstrukciją, kad padidintume universalumą ir komfortą su naujausiu T serijos flagmanu Finnmaster T9. Kruopščiai apgalvoti, inžineriniai sprendimai ir detalės palengvina plaukiojimą valtimi.

268 347,00 €