.

Cruising

Aktyvūs filtrai

24 873,00 €
19 995,00 €
26 337,00 €
19 994,00 €
15 603,00 €

Skriekite pirmyn su „FX Cruiser HO“, mėgaudamiesi patogumu ir stilingumu. Įspūdingų formų „Light Gray Metallic“ spalvos modelis leis išsiskirti minioje, o didelės išėjimo galios „Yamaha“ variklis, sklandžiai skriejantis korpusas ir revoliucinė „RiDE®“ valdymo sistema užtikrins neprilygstamas eksploatacines savybes ir leis plėsti kelionių akiratį.

24 873,00 €

visapusiška kompetencija ir aukštos kokybės apibūdina FX Cruiser SVHO. Nepaprastai patogus tolimojo Express Cruiser, tai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori patirti galingas emocijas.

28 093,00 €

FX HO – puikus pasirinkimas keliaujantiems poilsiautojams ir sportinio azarto mėgėjams. Ieškote asmeninės plaukiojimo priemonės su optimalia našumo ir patogumo pusiausvyra ir įvairiomis funkcijomis, kad plauktumėte kuo smagiau? Tada jums patiks šis „WaveRunner“. Iki ausų įsimylėsite šią rafinuotos išvaizdos, „Pure White Solid“ spalvos mašiną su „Pale Cyan“ spalvos detalėmis.

19 995,00 €

Plačiai šypsokitės naujausiu įspūdingos „Black Solid“ spalvos FX SVHO skrosdami bangas. Pasiruoškite smagiausiems nuotykiams azartiškai prabangia ir kokybiška transporto priemone – tai dvi ypatingos šio išskirti Nereikia rinktis patogumo ar kokybės. SVHO variklis su pripūtimu ir tvirtas korpusas – tai puikus duetas, užtikrinantis sklandžią, įspūdingą galią ir stabilų, manevringą valdymą neįtikėtinai patogiai kelionei.

26 337,00 €

Nesvarbu, ar skrodžiate bangas, ar ramiai plaukiojate per įlanką, naujausias „VX Cruiser HO“ – pats galingiausias VX serijos modelis su galingiausiu grupės varikliu. Naujas patobulinto sportinio silueto modelis su atitinkamomis detalėmis. 4 cilindrų ir 1,9 l darbinio tūrio didelės išėjimo galios variklis užtikrina smagiausią kelionę ir ypatingą prabangą visiems, kas nenori rinktis.

19 994,00 €

Našumas, stilius, komfortas ir valdymas kartu su išskirtine ekonomiškumu, mažai priežiūros ir daugybe puikių naujų funkcijų – visa tai garantuoja naujojo VX vietą tarp populiariausių vandens transporto priemonių. Be to, jis, žinoma, pasižymi neįtikėtinu universalumu, kuriuo garsėja VX serija.

15 603,00 €