.

Sport touring

Aktyvūs filtrai

18 055,00 €
8 100,00 €
10 550,00 €
14 550,00 €
16 590,00 €

NIKEN GT yra unikali mašina, sukurta patyrusiems ir atviriems motociklininkams, tokiems kaip jūs, kurie nori žengti kitą žingsnį savo motociklo kelionėje. Šis aukštos specifikacijos motociklas pranoksta jūsų lūkesčius – nuo aukščiausios kokybės posūkių raižytojo iki aukščiausios klasės ilgų nuotolių kreiserio ir bet kokiomis oro sąlygomis naudojamo „Sport Tourer“.

18 055,00 €

Su jaudinančio charakterio ir daugybe požiūrio TRACER 7 yra įrengtas taip, kad jūsų adrenalinas įkvėptų kiekvieną kartą, kai važiuojate. Po darbo ar savaitgalį šis dinamiškas „Sport Tourer“ yra pasirengęs jus sužavėti savo išskirtiniu našumu ir lengvu judrumu.

8 100,00 €

TRACER 7 GT yra tikras „Sport Tourer“, kuris siūlo dinamišką važiavimo patirtį kiekvienoje kelionėje – nuo ilgų kelionių iki kelionės į darbą ir atgal mieste ir dienos kelionių į kaimą. 5 colių spalvotas TFT matuoklis suteikia galimybę prisijungti prie išmaniojo telefono per MyRide programėlę. Standartinėje komplektacijoje yra 20 litrų kietas šoninis dėklas, aukštas ekranas ir prabangi sėdynė, užtikrinanti komfortą visą dieną ir universalumą ištisus metus.

10 550,00 €

„Sport Touring“ niekada nesijautė taip gerai. Su sudėtinga specifikacija, kurią sudaro elektroninė pusiau aktyvi pakaba, kuri nuolat reguliuoja priekinę ir galinę amortizavimo jėgą, kad suteiktų sklandžiau ir saugiausią važiavimą, nesvarbu, kokia apkrova ar greitis, TRACER 9 GT sukurtas taip, kad užtikrintų aukščiausią dinamiško kelionių komforto lygį.

14 550,00 €

Naujasis TRACER 9 GT+ yra geriausias Yamaha Sport Tourer su geriausiomis klasėje specifikacijomis, kurios suteikia naujų universalumo, funkcionalumo ir valdomumo lygių. Tai motociklas, turintis tikrą potencialą praturtinti jūsų gyvenimą, suteikdamas jums laisvę keliauti į tolimas vietoves.

16 590,00 €