.

Sport touring

Aktyvūs filtrai

13 960,00 €
11 550,00 €
9 650,00 €
8 740,00 €

Standartiškai montuojami kieti šoniniai dėklai, kuriuose galima nešioti visą veidą dengiantį šalmą ir suderintomis spalvomis. Taip pat galite įdėti papildomą viršutinį dėklą, jei jums reikia papildomos vietos, o visiškai plūduriuojanti bagažo laikiklio sistema, suteikia natūralų važiavimo pojūtį, net ir pilnai pakrautam.

Kad važiuotumėte užtikrintai naktį, TRACER 9 GT komplektuojamas su LED posūkių žibintais, kurie ryškėja prasilenkus toliau, o 10 pakopų reguliuojamos rankenos šildytuvai, palaiko jūsų rankas šiltas, bet kokiu oru. Dėl išskirtinio sportinio universalumo, šis aukštųjų technologijų motociklas, turi aukštyn ir žemyn QSS, kad pavarų perjungimas būtų sklandesnis ir greitesnis.

13 960,00 €

Perkamiausias Europoje „Sport Touring“ buvo visiškai perkurtas su didesnės talpos 890 cm3 3 cilindrų varikliu, sukuriančiu dar didesnį sukimo momentą svaiginančiam įsibėgėjimui. Nesvarbu, kokias keliais keliaujate, vingiuotais kalnų keliais, ar didelius atstumus įveikiate greitkelyje, nauja lengva važiuoklė, užtikrina sportinio motociklo judrumą ir turistinį stabilumą.

Naujas 6 ašių IMU, valdo liesai jautrias elektronines motociklininko pagalbines priemones, kurios leidžia tiksliai valdyti įvairias paviršiaus ir oro sąlygas, o du TFT matuokliai ir pilnas LED apšvietimas, pabrėžia šio universalaus sportinio, turistinio motociklo aukščiausios kokybės specifikaciją. TRACER 9 su 3 dėžėmis ir 350 km nuotoliu yra sukurtas taip, kad sužadintų jūsų emocijas ir nuvežtų jus į naują pasaulį.

11 550,00 €

TRACER 7 GT varomas išskirtinio sukimo momento, turinčio Yamaha 698cc EU5 variklio – vieno sėkmingiausių ir labiausiai mėgstamų, kompanijos konstrukcijų – TRACER 7 GT yra skirtas tokiems motociklininkams kaip jūs, kurie nori sportinio motociklo įspūdžių, kartu su ilgaamžiškumu ir universalumu.

Dvigubi LED priekiniai žibintai ir naujos kartos kėbulas, suteikia TRACER 7 GT dinamišką ir agresyvią išvaizdą, kuri išskiria jį iš kitų šios kategorijos motociklų. Dėl geriausio savo klasėje galios ir svorio santykio, taip pat judrios važiuoklės ir aukšto lygio važiavimo komforto, tai yra protingas būdas pabėgti iš miesto ir atrasti naujus gyvenimo kelius.

9 650,00 €

EU5 reikalavimus atitinkantis CP2 variklis su skersinės plokštumos technologija, sukuria linijinio sukimo momento bangą, kuri nuolat kyla per visą sūkių diapazoną, kad būtų galima įsibėgėjus stebėti kiekvieną pavarą, o kompaktiška važiuoklė ir reguliuojama pakaba ,yra sukurta taip, kad greitai ir tiksliai pjaustytų kiekvieną kampą.

Naujos kartos aerodinaminis kėbulas, su dvigubais LED priekiniais žibintais ir agresyviais įstrižais akių padėties žibintais, sustiprina šiuolaikišką motociklo dizainą ir įspūdingą išvaizdą, o dėl tolimojo atstumo ir ergonomikos, plačios vairo ir reguliuojamo ekrano, šis universalus vidutinis svoris, visada pasiruošęs kitai kelionei.

8 740,00 €