.

Sport

Aktyvūs filtrai

20 970,00 €
26 337,00 €
12 118,00 €

Įveikite bangas kvapą gniaužiančiu greičiu naujuoju elegantišku sportiškos išvaizdos „Black Solid“ spalvos modeliu su grafiniais elementais. Naujausias GP HO yra grynai sportinė mašina – nuo itin lengvo kėbulo iki pirmojo pramonėje automatiškai reguliuojamo sparnuotės veleno pokrypio kampo, leidžiančio kaip niekada anksčiau įspūdingai raižyti bangas per posūkius. Kiekvienas šio vandens motociklo bruožas skirtas veržliam veiksmui.

20 970,00 €

Mėgaukitės adrenalino antplūdžiu su įspūdingu, lenktynėms skirtu ryškios „Deep Purplish Blue Metallic“ spalvos GP SVHO. Perženkite ekstremalias ribas su itin galingu keturių cilindrų SVHO varikliu su pripūtimu. Lengvo korpuso, aptakių formų modeliu, užtikrinančiu tikslius posūkius, skroskite bangas visiškai pasitikėdami savo sėkme ir mėgaudamiesi kelione.

26 337,00 €

Patenkinkite lenktynių aistrą su mūsų lenktyniniu vandens motociklu – tai naujųjų laikų adrenalino mašina su profesionaliomis eksploatacinėmis savybėmis. Keturtaktis trijų cilindrų „TR-1®“ variklis su siurbliu ir patobulintas lengvas, aptakus korpusas tikrai leis įveikti bangas lekiant greitai ir tiesiai arba staigiai sukant. Jokių lenktynių, tik pergalė.

 

12 118,00 €