.

TMAX Tech MAX

Tmax Tech Max yra didžiausia Yamaha specifikacija Sportinis motoroleris, skirtas suteikti jums dinamiškiausią, įdomiausią ir rafinuotą važiavimą, kad jūs kada nors patirsite. Pažvelkite į visas pažangias technologijas, kurios ateina kaip standartas ir pamatysite, kad nieko daugiau ateina.

15 620,00 €
Su PVM
Spalvos

Jūs priklausote maksimaliems

Šis pilnai įrengtas priemokos modelis yra su nauja 560CC variklį, kuris sukuria aukštesnį sukimo momentą išskirtiniam pagreitėjimui ir aukštam važiavimo greičiui, todėl šis idealus pasirinkimas, jei darote daug tolimojo greitkelio. Ir su lengva važiuokle tai idealiai tinka naršyti per užimtas miesto gatves.

agresyvi nauja kėbulo funkcijos integruotos LED žibintai ir re

 • galingas 560cc Euro5 suderinamas variklis
 • Dinaminis ir agresyvus kūno dizainas
 • Elektrinis ekranas
 • Autopilotas
 • Šildomos rankenos ir sėdynė
 • geresnis prieinamumas
 • Integruota LED priekiniai žibintai
 • visiškai įrengta geriausia in
 • Lengvas aliuminio rėmas
 • Traukos kontrolės sistema ir amp; D-režimas
 • didelė saugykla
 • protingas raktų operacija
 • MONOTONE TFT prietaisų skydelis
 • Motociklų tipo pakaba

galingas 560cc Euro5 suderinamas variklis

Tmax Tech Max yra greitesnis, sportiškesnis ir dinamiškas dėka savo didesniam 560cc Euro5 suderinamam varikliui, kuris eina, jaučiasi geriau nei bet kada. Su daugiau nei 6 proc.

tmax tech max motorer

dinaminis ir agresyvus kūno dizainas

Tmax Tech Max ateina su agresyvesne išvaizda, kuri sustiprina savo ikoninę statusą kaip Europos pirmaujančių sporto motoroleris. Kūno plokštės, įskaitant pertvarkytus "Boomerang" šoninius sekcijas suteikia dinamiškesnę ir rafinuotą išvaizdą - ir "Super Sporty" galinį galą pasižymi nauja "T-Form" galinių žibintų ir lengvų šoninių dangčių su ventiliacijos angomis.

tmax tech max motoroler

elektrinis ekranas

Jei norite "Premium Sport" motoroleris su aukščiausia specifikacija kategorijoje "Tmax Tech Max" yra aiškus pasirinkimas. Viena iš svarbiausių komforto didinimo funkcijų yra išskirtinis elektrinis ekranas, kurį galima reguliuoti 135 mm arba žemyn, leidžiant pasirinkti optimalų nustatymą maksimaliam patogumui greitkelyje ir aplink miestą.

tmax tech max motoroler

Autopilotas

Nė vienas kitas sporto motoroleris gali atitikti pilnai įrengtą Tmax Tech Maks. Su savo galingesne 560CC varikliu ir pirmiausia>

tmax tech max motorer

Šildomos rankenos ir sėdynės

net gana švelniai dieną tai stebina, kaip vėjo šaldymas gali turėti įtakos jūsų - ypač kai važiuojate didesniu greičiu. Bet su "Tmax Tech Max" galite likti šilta ir patogi kiekvienoje kelionėje, nepriklausomai nuo to, kad oras dėka šildomos rankenos ir šildomos sėdynės, kuri daro kiekvieną važiavimą malonesnę.

Tmax Tech Max Motoroler

Patobulintas prieinamumas

Patikslinta ergonomika užtikrina dar didesnį jojimo komforto lygį, o naujai suprojektuotos kojinės suteikia geresnį prieinamumą motociklininkui ir keleiviui. Naujos kūno plokštės suteikia "Tmax Tech" "Max" sportiškesnį ir dinamiškesnį jausmą - ir plonesni galinio sekcijos suteikia lengviau patekti į keleivių pėdsakus labiau atsipalaidavusiems ir maloniems važiuoti.

tmax tech max motoroler

Integruota LED priekiniai žibintai

Kompaktiški LED priekiniai žibintai yra visiškai integruoti į RE>

tmax tech max motoroler

pilnai įrengta geriausia in

tmax tech max ateina su geriausiu in

tmax tech max motoroler

Lengvas aliuminio rėmas

Tmax Tech Max yra įrengta su motociklo tipo važiuoklės featuring lengvas aliuminio dvynių dievinis rėmas ir ilgas swingarm. 560cc variklis yra sumontuotas tiesiai į rėmą, kad būtų užtikrintas aukštas važiuoklės standumo kiekis tiksliam ir judėjimui. Niekas kitas jaučiasi taip gerai, kai važiuojate greitkeliu ar kruiziniu miestu.

tmax tech max motorer

traukos kontrolės sistema ir amp; D-režimas

"Tmax Tech Max" yra visiškai įrengta pažangiausia elektronika, kad suteiktų galutinį valdomumo lygį. Traukos kontrolės sistema padeda užkirsti kelią rato slydimui, kai paspartinate nuo palaidų ar drėgnų paviršių - ir 2 lygio D-režimas suteikia jums galimybę pereiti prie lygaus maitinimo pristatymo aplink miestą ar galingesnį ir sportinį našumą atvirame kelyje.

Tmax Tech Max Motoroler

didelė saugykla

taip pat yra sportinis ir lengviausias

Tmax Tech Max Motoroler

SMART klavišų operacija

Nesvarbu, ar jums reikia pradėti variklį, atrakinti sėdynę ir užrakinti arba atleiskite centro stendą, klavišų uždegimas daro viską, kas yra daug lengviau. Tol, kol jūs nešiojate protingą raktą, galėsite valdyti "Tmax Tech Max" - taupyti laiką ir padaryti savo dieną šiek tiek lengviau!

Tmax Tech Max Motoroler

MONOTONE TFT prietaisų skydelis

Tmax Tech Max yra įrengta aukštos kokybės monochromo TFT kelių funkcijų skydelyje, kuriame yra spidometras kairėje ir tachometre dešinėje - o centriniame ekrane yra odometras, du tripetrai, srovė ir vidutinis kuro suvartojimas ir lauko temperatūra , taip pat įvairių funkcijų rodiklio žibintai, įskaitant D režimą, ABS ir TCS.

tmax tech max motoroler

Motociklų tipo pakaba su optimizuotais nustatymais

Išplėstinė motociklų tipo technologija suteikia jums aukštą važiuoklės našumo lygį kartu su sporto motorolerio komfortu, funkcionalumu ir patogumu. Įrengtas aukštos specifikacijos aukso spalvos 41mm aukštyn kojomis ir reguliuojamu linijos tipo galinės pakabos sistemoje su optimizuotais nustatymais, galite būti tikri, kad esate nesudėtingesnis ir sportiesnis važiavimas.

tmax tech max motoroler

centro stendo užrakto sistema

pridėta ramybė "Tmax Tech Max" yra keletas saugumo priemonių, padedančių užkirsti kelią potencialiems vagims. Siekiant užkirsti kelią neteisėtam naudojimui Šis aukštųjų technologijų "Maxi" motoroleris yra su unikalia pramonės pirmaujanti centro stendo užrakinimo sistema, padedanti laikyti jį saugiai ir saugiai.

Tmax Tech Max Motoroler

Charakteristikos

Engine type
4-valves, DOHC, 4-stroke, Liquid-cooled, EURO5, Parallel twin-cylinder
Displacement
562 cc
Bore x stroke
70.0×73.0mm
Compression ratio
10.9:1
Maximum power
35.0 kW @ 7500 rpm
Maximum Torque
55.7 Nm @ 5250 rpm
Lubrication system
Dry sump
Fuel system
Fuel Injection
Ignition system
TCI
Starter system
Electric
Transmission system
V-Belt Automatic
Fuel consumption
4.8l / 100 km
CO2 emission
112g / km
Front suspension system
Telescopic fork
Rear suspension system
Swingarm
Front travel
120 mm
Rear Travel
117 mm
Front brake
Hydraulic dual disc brake
Rear brake
Hydraulic single disc brake
Front tyre
120/70R15M/C 56H Tubeless
Rear tyre
160/60R15M/C 67H Tubeless
Overall length
2,200 mm
Overall width
765 mm
Overall height
1,420 mm - 1,555 mm (adjustable windscreen)
Wheel base
1,575 mm
Minimum ground clearance
125 mm
Wet weight (including full oil and fuel tank)
220 kg
Fuel tank capacity
15 L

Susijusios prekės