.

NIKEN GT

NIKEN GT yra unikali mašina, sukurta patyrusiems ir atviriems motociklininkams, tokiems kaip jūs, kurie nori žengti kitą žingsnį savo motociklo kelionėje. Šis aukštos specifikacijos motociklas pranoksta jūsų lūkesčius – nuo aukščiausios kokybės posūkių raižytojo iki aukščiausios klasės ilgų nuotolių kreiserio ir bet kokiomis oro sąlygomis naudojamo „Sport Tourer“.

18 055,00 €
Su PVM

APRAŠYMAS

Ypatingų NIKEN GT valdymo savybių raktas yra Yamaha LMW sistema. Ši naujoviška priekinė dalis, turinti dvigubus pasvirusius priekinius ratus, suteikia klasėje pirmaujančias charakteristikas posūkiuose ir padidina stabilumo jausmą – dėl to šis aukščiausios kokybės „Sport Tourer“ yra vienas iš pajėgiausių motociklų savo kategorijoje.

Daugybė reikšmingų patobulinimų suteikia jums dar patogesnį ir įdomesnį važiavimą – įskaitant naują reguliuojamą ekraną ir patogią sėdynę bei atnaujintą galinę pakabą. Didesnės talpos 890 cc CP3 EU5 variklis užtikrina dar stipresnį ir sklandesnį sukimo momentą, kad pagreitintumėte be pastangų, o 7 colių TFT matuoklis suteikia galimybę prisijungti prie išmaniojo telefono ir viso ekrano Garmin navigaciją.

APŽVALGA

·         Leaning Multi Wheel (LMW) technologija

·         7 colių TFT matuoklis

·         Ryšys ir navigacija

·         Specialiai sukurtas 890cc CP3 EU5 variklis

·         Lengvas priekinio stiklo reguliavimas viena ranka

·         Pertvarkyta patogi sėdynė

·         Viso dydžio kietos pusės dėklai

·         Aukščiausios kokybės pritaikymas ir apdaila

·         Patobulinta elektroninio valdymo technologija

·         Greitas perjungimas aukštyn ir žemyn, A&S sankaba

·         Rafinuotas pagrindinio rėmo dizainas

·         Peržiūrėta galinė pakaba

Susijusios prekės