.

Tricity 300

Tricity 300 yra pasirengęs pakeisti jūsų gyvenimą. Jo 3 ratų išdėstymas suteikia naują stabilumo ir pasitikėjimo jausmą – o būdamas lengviausias ir stilingiausias modelis klasėje, tai protingiausias būdas judėti mieste. Ir gera žinia ta, kad juo galite važiuoti turėdami visą B* automobilio pažymėjimą! (*Pagal galiojančius įstatymus kiekvienoje šalyje gali būti taikomi apribojimai. Be to, „Yamaha“ rekomenduoja visiems motociklininkams prieš važiuojant dviratėmis ar triratėmis transporto priemonėmis išklausyti motociklų mokymo kursą.)

9 030,00 €
Su PVM
Spalvos

APRAŠYMAS

Viskas apie šią aukščiausios kokybės miesto mobilumo transporto priemonę sukurta taip, kad keliavimas į darbą ir atgal būtų paprastas, lengvas ir įdomus. Dvigubai pasvirę priekiniai ratai suteikia papildomo sukibimo, kad posūkiai būtų sklandūs, o dėl lengvo vairavimo ir siaurų matmenų lengva filtruotis per sausakimšas gatves.

Kiekvieną kartą, kai sustojate, stovėjimo pagalbinė sistema yra sveikintinas patogumas – o kai užsidega žalia šviesa, jautrus 300 cc Blue Core EURO5 suderinamas variklis nuves jus į tikslą per rekordiškai trumpą laiką. Dėl gražios konstrukcijos kėbulo ir savo klasėje pirmaujančių specifikacijų Tricity 300 yra geriausias judėjimas mieste.

APŽVALGA

·         Didelio skersmens diskiniai stabdžiai

·         Ekonomiškas ir galingas 300cc Blue Core EURO5 reikalavimus atitinkantis variklis

·         3 ratų mobilumas mieste su Tricity DNA

·         Pagalbinė sistema stovint

·         Lengviausias klasėje / Autonomija

·         Didelė sandėliavimo vieta

·         LCD prietaisai ir aukštos kokybės apdaila

·         Traukos kontrolės sistema (TCS