.

YAMARIN 67 DC

Yamarin 67 Day Cruiser yra aptakus ir stilingas kateris, siūlantis puikų būdą sukurti tuos nepamirštamus vasaros prisiminimus. Sukurtas aštuoniems žmonėms, 67 DC yra funkcionalus kateris, aprūpintas daugybe didesnių dieninių kreiserių modelių funkcijų, pridedant jį tiesiai į populiariausios dydžio kategorijos viršūnę. Yamarin 67 DC daro stebuklus kaip vienos dienos kelionės laivas šeimai ar draugų grupei.

71 000,00 €
Su PVM
Yamaha F115DETX

APRAŠYMAS

Atvira svetainės zona Yamarin 67 DC yra puiki vieta mėgautis saulėta vasaros diena. Gale yra patogi U formos sofa, o atverčiamas dvivietės vairuotojo sėdynės atlošas gali būti visiškai pasukamas, kad būtų sukurta maloni bendravimo vieta iki septynių asmenų. Pasirinktinis stalas gali būti pastatytas viduryje sofos išdėstymo, taip pat saulės gultas, kad išnaudotumėte visas vasaros dienas. Ilgesniems kruizams „Premium Edition“ paketas suteikia papildomo praktiškumo su šaldytuvu, sandėliuku su slėginio vandens sistema ir virykle su apsauginiu dangčiu, kuris atsidaro į patogų stalviršį gaminant maistą. Atviros erdvės funkcionalumą papildo didelės saugojimo vietos ir puodelių laikikliai.

Įlipti į valtį ir judėti laive yra saugu ir lengva dėl tolygaus laivapriekio denio, ergonomiškų fiksuotų laiptelių ir didelių plaukimo platformų. „Premium Edition“ pakete yra vandens slidinėjimo arka, kuri taip pat yra papildomas atraminis turėklas saugiai prieiti prie plaukimo platformų. Didelio dydžio dėžės virvėms laikyti yra ir laivapriekio, ir laivagalio dalyje.

 APŽVALGA

·         Inkaro dėžės laivapriekio ir laivagalio dalyje

·         Drobės garažas

·         Pagalvėlės, kabina

·         Durys tarp priekinių stiklų

·         Pramogos

·         Sparno laikikliai

·         Gesintuvas

·         Kuro filtras

·         Hidraulinis vairavimas

·         Vidinis žaibas

·         LED denio šviestuvai

·         Rakinamos kabinos durys

·         Rankinis ir elektrinis triumo siurblys

·         Puodelių laikikliai

·         Navigacijos žibintai

·         Maitinimo lizdas 12V / USB

·         Nerūdijančio plieno turėklai, tvarsčiai ir rankenos

·         Pakreiptas vairas

·         Dviejų akumuliatorių sistema

·         Priekinio stiklo valytuvas vairuotojo puseje

Susijusios prekės