.

Cross 49 BR kateris

Cross 49 BR tinka kiekvienam valtininkui. Su Cross 49 BR vairavimas patiks ir labiau patyrusiam laivui, tačiau su šiuo laivu taip pat galite žengti pirmuosius žingsnius plaukiodami be jokios ankstesnės patirties. Cross 49 BR sukuria naują lengvą plaukiojimą, nepamirštant saugumo. Nepaisant savo dydžio, valtis vis dar yra stabili ir lengvai valdoma. Dėl šių priežasčių Cross 49 BR yra puikus pasirinkimas smagioms ir atpalaiduojančioms vasaros akimirkoms su draugais.

28 600,00 €
Su PVM
Yamaha F115DETX

 APRAŠYMAS

Cross 49 BR yra kompaktiškas ir judrus, todėl puikiai tinka nuostabioms dienos kelionėms. Atskiros sėdynės suteikia komforto ir didesnės valties pojūtį. Be to, šiuo laivu lengvai ir be pastangų keliauja penki žmonės. Dėl universalios laikymo vietos, stovyklavimo reikmenis, tokius kaip užkandžiai ir paplūdimio rankšluosčiai, lengva supakuoti. Kalbant apie valties stilių ir ilgaamžiškumą, nėra jokių kompromisų. Tvirtas aliuminio korpusas ir patogus stiklo pluošto denis sukuria patvarią ir stilingą išvaizdą.

„Cross Q“ informacijos ir pramogų sistema (įtraukta į „Premium Edition“) suteikia jūsų plaukiojimui komforto ir saugumo. Sistema aprūpinta išmaniuoju 10 colių jutikliniu ekranu, kuris sujungia visą informaciją viename ekrane. Cross Q siūlo jums, pavyzdžiui, kelionės matuoklį ir diagramų braižytuvą. Kitos funkcijos apima informaciją apie variklį, akumuliatoriaus įkrovos lygį ir naujausią informaciją apie orą, todėl visada galite gauti naujausią informaciją. Be to, galite prijungti sistemą prie mobiliosios programos. Taip visa informacija keliauja su jumis, tad belieka mėgautis vasaros dienomis.

 APŽVALGA

·         Inkaro dėžė laivagalyje

·         Durys tarp konsolių

·         Sparno laikikliai

·         Gesintuvas

·         Kuro filtras

·         Integruoti navigacijos žibintai

·         Užrakinamas pirštinių skyrius

·         Rakinamos dėtuvės

·         Puodelio laikiklis

·         NFB vairavimas

·         Sėdynės ir pagalvėlės atviroje jūroje

·         Maitinimo lizdas 12 V

·         Nerūdijančio plieno turėklai, tvarsčiai ir rankenos

·         Žingsniai abiejose galinio suolo pusėse

·         Yamaha Y-COP imobilaizeris

·         Drobė

Charakteristikos

Ilgis
4,86m
Svoris
490kg
Variklis
40hp - 60hp
Maksimalus vietų skaičius
6
Plotis
1,96m
Kuro bako tūris
25l
Maksimalus greitis
31knots

Susijusios prekės