.

Buster Magnum Cabin

Buster Magnum Cabin – stilinga, patogi ir lengvai valdoma valtis bet kokioms oro sąlygoms, skirta aštuoniems žmonėms. Magnum Cabin – tai praktiška valtis, skirta ilgiems plaukiojimo sezonams, kurią galima naudoti iš karto po ledo nutekėjimo pavasarį iki kitos žiemos. Naujojo modelio korpusas yra kiek daugiau nei 7,5 metro ilgio ir pagamintas iš aliuminio, o denis ir kabina pagaminti iš sustiprinto plastiko. Dideli panoraminiai langai ir netrukdomas 360 laipsnių matomumas suteikia interjerui jausmą, lyg būtų atviroje valtyje, išskyrus visus salono patogumus.

120 500,00 €
Su PVM
Yamaha F115DETX

APRAŠYMAS

Kabina turi praėjimo dizainą, be to, laivapriekį galima pasiekti iš laivagalio, išilgai dešinės kabinos pusės. Į valtį lengva įlipti dėl erdvių prieigos zonų ir tvirtų turėklų tiek priekyje, tiek laivagalyje. Grindų paviršiai tiek viduje, tiek išorėje padengti neslidžia raštuota aliuminio lakštu. Dvigubi turėklai palengvina prieigą iš laivapriekio, o plačią plaukimo platformą, kuri tęsiasi toli į užbortinio laivo šoną, lengva pasiekti nuo laiptelių dešiniajame laivagalio denio kampe. Šviesioje kabinoje yra sėdimos vietos šešiems asmenims, o užpakalinėje kabinoje yra sulankstomi suoliukai dviems. Pilotų kabinoje taip pat gali būti įrengta išorinė vairavimo padėtis, todėl valtį lengva persėsti vienam ar žvejojant. Standartinėje komplektacijoje yra 16 colių Buster Q išmanusis ekranas.

Kabinos erdvumą pabrėžia dideli šoniniai langai ir atidaromas viso pločio stogo liukas. Reguliuojama navigatoriaus sėdynė leidžia sėdėti veidu į priekį važiavimo kryptimi arba atgal į aplink stalą sėdinčius (priedas). Stilingos sėdynių siūlės pabrėžia kokybišką salono įspūdį.

APŽVALGA

Buster Q 16"

Hidraulinis vairavimas

Pakreiptas vairas

Priekinio stiklo valytuvas, dešinė

Priekinio stiklo valytuvas, kairysis

Durys laivapriekio ir stumdomos durys gale

Rakinama dėtuvė

Denio apšvietimas, LED

Apkarpymo skirtukai su vairasvirtės valdymu

Sofa su gultu

Vairuotojo sėdynė jūroje

Inkaro ir švartavimosi virvių spintelės

Plaukimo platforma

Plaukimo kopėčios

Aliuminio grindys

Nerūdijančio plieno turėklai, tvarsčiai ir rankenos

Gesintuvas

Baterijų skyrius

Pagrindinis jungiklis su automatiniais saugikliais

Rankinis triumo siurblys

Automatinis triumo siurblys

Integruotas kuro bakas

Charakteristikos

Ilgis
7.58m
Svoris
1650kg
Variklis
225hp - 300hp
Maksimalus vietų skaičius
8
Plotis
2.55m
Maksimalus greitis
45 knots